Elegancja z nutą ekstrawagancji od Simple CP

Zobaczcie wiosenne propozycje marki
Karolina Kalinowska / 12.02.2016 05:58

Najnowsze propozycje marki Simple CP to bardzo stylowa zapowiedź cieplejszych dni. Propozycje na sezon wiosna-lato 2016 zachwycają swoją świeżością, uniwersalizmem i prostotą. Tutaj najważniejsza jest kobieta, która nadaje charakter noszonym ubraniom.

Simple CP - kolekcja wiosna-lato 2016

Wiosenna kolekcja Simple CP w mistrzowski sposób łączy elegancję, z luzem rzeczy noszonych na co dzień. Niezobowiązujący charakter stylizacji dodatkowo podkreślają trampki z białej skóry, które prostym krojom dodają całości niesamowitej lekkości .

 

Nowością kolekcji jest tencel, przypominająca denim tkanina, która jest niezwykle lekka i miła w dotyku 💙 #RTWblue #new #lookbook #simplecreativeproducts

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Simple Creative Products (@simplecreativeproducts)

W tym sezonie projektanci marki Simple CP czerpali inspirację z natury i jej niezwykle bogatej palety barw - głębię oceanu i piękno morskiego świata widać w praktycznie każdym elemencie kolekcje. Nowością w ofercie tej sieciówki jest Tencel - to materiał przypominający wyglądem denim. Tkanina jest niezwykle lekka i miła w dotyku.

Elementem przykuwającym uwagę są również zwierzęce motywy, które stanowią jeden z silniejszych akcentów całego sezonu wiosna-lato 2016. W wersji niebieskiej print przybiera nieco abstrakcyjną, wręcz malarską formę.

 

Fresh colors in our Showroom 💙 #new #arrivals #simpleshowroom #krakowiaków16 #simplecreativeproducts

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Simple Creative Products (@simplecreativeproducts)

Więcej modnych propozycji na wiosnę 2016:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)