Rosie Huntington-Whiteley i ubraniowy niezbędnik kobiety

Zobaczcie nowy lookbook Marks & spencer
Joanna Mroczkowska / 27.01.2016 06:24

Rosie Huntington-Whiteley, która od lat współpracuje ze swoją rodzimą marką Marks & Spencer tym razem pojawiła się w lookbooku z niezbędnikiem każdej kobiety. Stylowe, modne i ponadczasowe elementy garderoby, które powinny znaleźć się w szafie każdej z nas. Zobaczcie zatem co proponuje marka już teraz!

Rosie Huntington-Whiteley i Marks & Spencer

Kroje ubrań z linii Essentials oraz ich neutralna paleta barw, na którą składają się biel, beż, brąz, kobalt, z łatwością dopasują się do zawartości większości naszych szaf. W tym sezonie, bazą dla wiosennych stylizacji marki są przede wszystkim spodnie: nowoczesne rurki, cygaretki, kuloty i spodnie z wysoką talią, często wiązane w pasie. Ich uzupełnieniem są klasyczne sweterki (w tym kaszmirowe), świetne białe koszule, a także bluzki w ponadczasowe paski, kratę lub delikatne kwiatowe wzory.

Wiosenne zakupy

Marks & Spencer to świetne miejsce na zakup ubrań, które pozwolą nam zbudować fundamenty wiosennej garderoby: uniwersalnych, łatwych w noszeniu i komponowaniu, a przy tym nowoczesnych, współcześnie interpretujących klasyczne motywy.


Więcej modnych ubrań i dodatków:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)