POLECAMY

Gwiazdy bawią się podczas Rexona Fresh Party i ćwiczą w czasie Rexona Stay Dance

Zobaczcie relację z tego wydarzenia!
Gwiazdy bawią się podczas Rexona Fresh Party i ćwiczą w czasie Rexona Stay Dance fot. materiały prasowe Rexona

W ostatni weekend w Sopocie zaroiło się od gwiazd, które pojawiły się na Rexona Fresh Party. Wszyscy bawili się w rytmach muzyki serwowanej przez światowej klasy DJ-ów. Niekwestionowaną gwiazdą wieczoru był DJ Jerry Ropero – twórca min. hitu Coracao.
Rexona Fresh Party to pierwsza impreza, na której  panowała tak wyśmienita atmosfera i w jednym miejscu zebrało się tak wiele pozytywnych osób. Świetna organizacja, najlepsza muzyka, czego dowodem jest to, że jako jeden z ostatnich schodziłem z parkietu.
- mówi Rafał Maślak

Impreza na długo zapadnie również w pamięć Natalii Siwiec, która tego dnia obchodziła swoje urodziny. Nie zabrakło niespodzianek – życzeń, tortu oraz kwiatów.

 

@nataliasiwiec.official wszystkiego najlepszego od polki.pl!!! #nagoraco #stolat #urodziny #sopot #polkipl #nataliasiwiec #birthdaygirl

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Polki.pl (@polkipl)

Raxona Stay Dance

Kolejny dzień upłynął pod hasłem Rexona Stay Dance. Już od rana laureaci You Can Dance – Natalia Gap i Brian Poniatowski wraz z obecnymi na plaży gwiazdami udowadniali, że tańczyć każdy może.
/Natalia Gap i Brian Poniatowski/
Uwagę mężczyzn skupiała na sobie Natalia Siwiec i Marcelina Zawadzka, które nawet podczas godzinnego treningu na plaży wyglądały imponująco i świeżo. Kobieca część publiczności była pod wrażeniem talentu Mistera Polski, który z łatwością opanował nawet trudną część choreografii. Gwiazdy zgodnie podkreślały, że impreza doskonałe wpisała się w nadmorski klimat. Marcelina Zawadzka podkreśla, że: 
Rexona Stay Dance na długo zapamięta jako świetną zabawę, mocny taneczny wycisk w doskonałym towarzystwie. A to dlatego Natalia i Brian nikomu nie dawali taryfy ulgowej!

Czy ktoś dał plamę?! Bez obaw wszystkim poczucie świeżości gwarantował marka Rexona inicjator plażowego eventu. Nowe antyperspiranty marki oparte są na technologii MotionSense - uwalniają dodatkową porcję świeżości przy każdym ruchu.

Więcej kosmetycznych hitów:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)