Pyton - groźna torebka

Torebka z węża zawsze była grzesznym przedmiotem pożądania gwiazd. Moda na nią nie przemija, a polskie sklepy są pełne tego hitu!
/ 16.11.2009 12:18
Dzisiaj pyton jest pod ochroną i skórę z węża można kupić tylko z legalnych hodowli z odpowiednimi certyfikatami. Jedynie luksusowe firmy, takie jak Prada, Gucci czy Miu Miu, stać na to, by spełniać modowe zachcianki gwiazd (krytykowane przez ekologów!) i projektować dla nich torby z prawdziwego węża.

A za oryginał trzeba słono zapłacić. Na szczęście dla nas i dla... węży coraz lepsze notowania zbiera sztuczna skóra, w której też można wytłoczyć „jadowity” wzór. Torby z niej zrobione są dużo tańsze i nosi się je z czystym sumieniem. Najlepiej pasują do gładkich ubrań – wtedy stają się dominującym elementem stroju. A o to w tym trendzie chodzi! Uwaga! Przywiezienie do Polski torebki z pytona (bez certyfikatu) grozi konfiskatą i wysokim mandatem. Lepiej nie ryzykuj!

Superrada: Modny wzór skóry pytona sprawdza się i na torebkach wieczorowych, i tych dużych, noszonych na co dzień.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (6)
/12.01.2010 15:11
a ja jestem na nie...strasznie mi sie to nie podoba...uważam że to nie hit...a straszna tandeta i kit...:/
/02.12.2009 17:54
próżne jesteście miłe panie obnosząc się ze skórami zdartymi ze zwierząt
/27.11.2009 20:28
Nigdy nie zgodzę się z opinią, że sztuczna skóra może zastąpić prawdziwą, chyba, że tej prawdziwej nie widziało się na oczy. A za marki wcale nie trzeba tak słono przepłacać, ja ostatnio kupiłam torebkę z węża w przyzwoitej cenie w polskiej firmie przez internet.Polecam jest piękna.
POKAŻ KOMENTARZE (3)