Puma wiosna-lato 2016 - Trendy sezonu - Modne ubrania

Zobaczcie co będzie modne w nadchodzących sezonach!
Joanna Mroczkowska / 26.01.2016 07:08

Chociaż śnieg za oknem my już myślimy o wiośnie. Największe marki świata już dawno są na to przygotowane, dlatego prezentujemy wam najnowszy lookbook. Tym razem Pumy. Na sezon wiosna–lato 2016 marka Puma przygotowała kolekcję dla miłośników, zarówno aktywnego trybu życia, jak i streetwear’owego stylu.

Puma wiosna-lato 2016

Wiosenna kolekcja podzielona została na linie Sportstyle, Trening/Running oraz linię Fundamental. Ponadto marka kontynuuje designerską linię Select, w której po raz kolejny zobaczymy niezwykłe kolaboracje marki ze światowymi projektantami takimi jak McQueen, Swash, States, Stampd LA, Alife czy Dee&Ricky.

Puma wiosna 2016
fot. serwis prasowy Puma

Bokserska reaktywacja

Jedną z kluczowych propozycji Puma w nadchodzącym sezonie są sneakersy Eskiva o kształcie nawiązującym do kultowego bokserskiego buta Puma Gong z lat 70. Oryginalną bokserską sylwetkę bokserską sylwetkę butów połączono z nowoczesnymi lekkimi materiałami, które zapewniają stylowe i wyrafinowane wykończenie. Sneakersy Eskiva – zaprojektowane przez Rihannę dostępne będą  w różnych wersjach kolorystycznych.

puma wiosna 2016
fot. serwis prasowy Puma

Nowa kolekcja dostępna będzie w sklepach marki oraz na stronie internetowej Puma od początku lutego 2016.

Więcej modnych ubrań i dodatków:

Redakcja poleca

REKLAMA