Problem znikających skarpetek rozwiązany

Oryginalne, pakowane po trzy skarpetki kultowej amerykańskiej marki Little Miss Matched zawojowały świat i są już w Polsce.

Oryginalne, pakowane po trzy skarpetki kultowej amerykańskiej marki Little Miss Matched zawojowały świat i są już w Polsce. Każdy potrójny zestaw skarpetek to trzy świetne wzory, niepowtarzalna kolorystyka - i zaproszenie do zabawy modą.

Dlaczego trzy?

Wszystko zaczęło się od starego jak świat zjawiska znikających skarpetek, bezpowrotnie połkniętych przez pralkę… I od pytania: właściwie dlaczego skarpetki muszą do siebie pasować? Stąd już tylko krok do zwariowanego (pozornie!) pomysłu skarpetek sprzedawanych po 3, w trzech zupełnie różnych wzorach. W ten sposób, mając szufladę pełną niepowtarzalnych skarpet, żadna nie pasuje do pozostałych, więc… wszystkie do siebie pasują!

 Skarpetkowe trójpaki w Polsce

Zabawa ponad wszystko

Skarpetki nie do pary to znacznie więcej niż uwolnienie od konieczności codziennego poszukiwania jednakowej pary. Dzięki nim zwykły element stroju zmienia się w stylowy, oryginalny dodatek, który można komponować na mnóstwo sposobów.

 Skarpetkowe trójpaki w Polsce

Skarpetki Little Miss Matched błyskawicznie opanowały ulice Nowego Jorku, Londynu, Tokio, zdobywając serca (i stopy!) tysięcy małych, większych i zupełnie dużych wielbicielek mody. Są awangardowe, a jednocześnie ponadczasowe. Pasują każdemu – bez względu na to, czy ma lat 5, 15, 25 czy 55. Podkolanówki, klasyczne za kostkę i modne „stopki” – są świetne do szkoły, do pracy, na wakacje, na kurs tańca, randkę, na rower… Wszystko zależy wyłącznie od poczucia humoru i fantazji.

Szczęśliwe stopy - szczęśliwi ludzie

Wiadomo, że komfort stóp ma nieoceniony wpływ na nasz nastrój i samopoczucie przez cały dzień. Little Miss Matched dba, aby stopy były modne, ale też zdrowe. Skarpetki nie do pary wykonane są z bawełny I gatunku z dodatkiem włókien zapewniających elastyczność i trwałość. Są miłe w dotyku, pozwalają skórze oddychać, nie cisną, a jednocześnie nie zsuwają się.

Oryginalne skarpetki Little Miss Matched dostępne są wyłącznie na www.TrzySkarpetki.pl. Ceny od 42 do 49.99 zł. W naszej galerii poniżej można obejrzeć kolekcję Little Miss Matched.

Źródło: materiały prasowe Trzyskarpetki.pl

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)