POLECAMY

Pretty One na jesień i zimę 2012/2013

Ubrania polskiej marki Pretty One z pewnością spodobają się kobietom, które lubią eleganckie kroje oraz ubrania nadające się do pracy, ale będące jednocześnie bardzo kobiece. Zobaczcie kolekcję Pretty One na jesień i zimę 2012/2013!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/4 lata temu
Kolekcja wygląda super. Kupiłam na razie (latem 2013) dwie bluzki i niezbyt w nich chodzę.W jednej źle dobrałam kolor i w ogóle jest zbyt elegancka: ma ozdobną stójkę i mankiety,a cała jest z delikatnego materiału, na zimę za cienka, na lato - w stójce się po prostu duszę.Totalnie nieudany zakup za 200 zł.Druga bluzka też z cienkiego materiału,ale, niestety, też z falbaniastą stójeczką - wygląda super, ale jest niefunkcjonalna, ma z kolei krótki rękaw,materiał jest nierozciągliwy i po dniu użytkowania mam dosłownie ślady na ramionach od tego króciutkiego (dosłownie kilkucentymetrowego) rękawa. W skrócie: rzeczy wyglądają bardzo ładnie, ale są mało funkcjonalne, trzeba bardzo uważać, by kolorystycznie dobrze dobrać, no materiał w ogóle się nie gniecie. Nie jestem zadowolona z tego zakupu, ale muszę kupić garsonkę, no i stwierdziłam, że chyba w Pretty One, bo mają najładniedze i najciekawsze kroje.Ostatni raz spróbuję.
/4 lata temu
Kupiłam ostatnio u nich sukienkę na wesele i zrobiłam w niej totalne wrażenie! Wyglada się w ich ubraniach naprawdę rasowo bo maja super jakość.
/5 lat temu
Jestem zauroczona tą marką , mam już wiele sukienek i bluzek z tej kolekcji, brakuje mi spódniczek!!!! jakość tkanin w parze z ciekawą stylistyką