Pollini w Galerii Mokotów

Już w najbliższą sobotę, 26 września 2009, w warszawskiej Galerii Mokotów otwarty zostanie salon marki Pollini.
/ 04.12.2018 16:19

Już w najbliższą sobotę, 26 września 2009, w warszawskiej Galerii Mokotów otwarty zostanie salon marki Pollini. Na około 100 mkw. będzie można kupić stylowe włoskie buty dla Pań i Panów, a także ubrania, torby i akcesoria.

Produkty tej marki zaspokoją oczekiwania miłośników wyszukanego włoskiego wzornictwa, którzy jednocześnie przykładają wagę do jakości i komfortu. Salon zlokalizowany zostanie na I piętrze Galerii, w sąsiedztwie sklepu marki Liu Jo.

Salon marki Pollini w Galerii Mokotów
                         Pokaz kolekcji Pollini na sezon jesień-zima 2009/2010

Włoska marka Pollini to przede wszystkim luksusowe buty dla kobiet i mężczyzn, ale również akcesoria i kolekcje ubrań. Obecne kolekcje tworzą znani projektanci Nicholas Kirkwood i Jonathan Saunders.  O jakości i komforcie decyduje proces produkcji, w którym większość czynności wykonywana jest ręcznie przez wykwalifikowanych rzemieślników.

Salon marki Pollini w Galerii Mokotów
                           Pokaz kolekcji Pollini na sezon jesień-zima 2009/2010

W Galerii Mokotów dostępna będzie CAŁA oferta marki, której historia sięga końca dziewiętnastego wieku w San Mauro-Pascoli, kiedy to rodzina Pollini postanowiła zająć się rzemiosłem obuwniczym. W 1956 roku zostaje przez nich kupiona ziemia, na gruncie której wyrasta fabryka. Pierwszy butik został otwarty w 1963 roku w Rawennie.

Salon marki Pollini w Galerii Mokotów

Powyżej kobaltowe buty Pollini projektu Nicholasa Kirkwooda. W modnym kolorze sezonu jesień-zima 2009/2010. Wykonane ze skóry cielęcej połączone z awangardowym, zdobionym obcasem. Wyraźna linia i architektoniczne kształty są od dawna wizytówką marki Pollini.


Poniżej możecie zobaczyć flagowe modele kolekcji Pollini z charakterystycznym, barokowym ornamentem na jesień i zimę 2009/2010.


 

WU
Źródło: materiały prasowe Galerii Mokotów
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/26.09.2009 22:43
superowe te zdobienia!