Pokaz biżuterii Pandora

Wreszcie dostępna w Polsce marka zainaugurowała otwarcie swojego pierwszego salonu w Złotych Tarasach specjalnym pokazem. Nie zabrakło też gości ze świata showbiznesu.
/ 17.06.2009 06:48
3 czerwca marka PANDORA oficjalnie zainaugurowała swoją obecność na polskim rynku.

Z tej okazji w godzinach przedpołudniowych odbyło się zamknięte, kameralne spotkanie w sklepie PANDORY w Złotych Tarasach, a wieczorem ponad 300 gości uczestniczyło w pierwszym pokazie biżuterii PANDORA w Forcie Sanguszki.

Poranne spotkanie w kobiecym gronie przyciągnęło m.in. Monikę Richardson, Joannę Trzepiecińską, Lidię Popiel, Pauline Smaszcz-Kurzajewską, Katarzynę Żak, Beatę Tadlę, Edytę Herbuś i Natalię Jaroszewską. W trakcie spotkania Panie miały okazję dowiedzieć się więcej o marce PANDORA i tym, co dla niej najbardziej charakterystyczne, obejrzeć na żywo poszczególne kolekcje marki prezentowane na modelkach a także stworzyć swój właśny projekt kultowej bransoletki PANDORA. Biżuteria wzbudziła w gościach wielkie zainteresowanie i emocje, które sięgnęły zenitu przy gablotach z zawieszkami, kiedy Panie wybierały swoje ozdoby.

Wieczorem o godzinie 20:00 marka PANDORA zaprosiła gości do Fortu Sanguszki, gdzie odbył się pokaz mody biżuteryjnej w trzech odsłonach prowadzony przez Odetę Moro Figurską. Pierwsza odsłona, zatytułowana „Kiedy mężczyzna kocha kobietę” zaprezentowała romantyczne oblicze PANDORY – zwiewność, kobiecość, pastelowe barwy uzupełnione wyrazistą biżuterią. Następnie zobaczyliśmy „Kobietę w świecie biznesu” – wyrafinowaną a zarazem klasyczną, w strojach od Victora & Rolfa udostępnionych przez Likus Concept Store.

Ostatnia odsłona zatytułowana „Światła wielkiej nocy” przybliżyła świat wielkiej gali, błysku fleszy, czerwonego dywanu i wspaniałych kreacji uzupełnionych idealną na wieczór biżuterią z kolekcji LovePods. Po pokazie nastąpił oczekiwany przez wszystkich finał konkursu „Unforgettable moments”, w którym do wygrania była biżuteria marki PANDORA. Nagrodę główną wygrała aktorka Magdalena Schejbal. Przez resztę wieczoru gościom czas umilała Novika ze swoim zespołem.