biżuteria fot. serwis prasowy

Biżuteria Pandora juź w Polsce

Piękno skandynawskiego designu, luksusowe, ręcznie wykonane elementy i indywidualny styl. Biżuteria już od końca kwietnia na polskim rynku.
/ 16.06.2009 11:49
biżuteria fot. serwis prasowy


Biżuteria pozwalająca każdej kobiecie wyrazić swoją osobowość, emocje czy najcenniejsze wspomnienia... Tak najprościej można opisać wyjątkowy charakter Pandory - duńskiej biżuterii, którą pokochał świat, a która już niebawem pojawi się na polskim rynku.


Pandora to jednak przede wszystkim pewna filozofia, pozwalająca każdej kobiecie podkreślić swój indywidualny styl, wyrazić swoją osobowość, opowiedzieć swoją historię, cieszyć się każdym momentem życia. Produkty Pandory stworzone są w sposób, który umożliwia ich nieskończone połączenia, zależne wyłącznie od naszej wyobraźni. Dzięki tym różnorodnym kombinacjom każdego dnia możemy wyglądać inaczej, podkreślić inny element swojego ubrania czy nastroju. Możemy też zapisać w nich wspomnienia najważniejszych chwil mottem marki jest bowiem idea “Life has its moments - make them unforgettable”.

W ofercie Pandory znaleźć można pełną gamę biżuterii od pierścionków, kolczyków, broszek, przez wisiorki i naszyjniki, po bransoletki w tym najbardziej rozpoznawalny produkt marki, bransoletki z zawieszkami, z których każda może mieć swoje unikalne znaczenie i historię, nadane przez właścicielkę.
Ceny zaczynają się od ok. 100 zł a kończą na kilkudziesięciu tysiącach zł (za pełną bransoletkę z zawieszkami z 14-karatowego złota).

Otwarcie pierwszego sklepu już pod koniec kwietnia w Galerii Mokotów. A to dopiero początek! Marka planuje otworzyć w Polsce około 70 punktów sprzedaży.