Sabrina Pilewicz - Lookbook wiosna-lato 2015 - Modne dodatki

Tylko na Polki.pl!
Karolina Kalinowska / 21.05.2015 15:11

Znów mamy dla was newsa, którego publikujemy jako pierwsze! Tym razem chcemy przedstawić wam lookbook najnowszej kolekcji Sabriny Pilewicz - Evviva L'arte, czyli niech żyje sztuka! Jakie propozycje na sezon wiosna-lato 2015 ma jedna z ulubionych projektantek gwiazd?

Evviva L'arte - najnowsza kolekcja Sabriny Pilewicz

Sabrina Pilewicz prezentuje właśnie swój pierwszy lookbook! Zdjęcia utrzymane są w komiksowym klimacie. Prezentują 2 oblicza bohaterki i różne odsłony najnowszej mini torebek. Corleone #message bag jest energiczną hedonistką, natomiast Palermo #boxybag to stonowana i elegancka, ale nie pozbawiona luzu bohaterka.

Dwie torebki, różne oblicza - ta sama kobieta. Bo to jaką torebkę wybieramy, zależy nie tylko od okazji, ale także od naszego nastroju! W sesji dominuje jeden z najgorętszych trendów na ten sezon – denim.

W tym lookbooku chciałam przede wszystkim zaprezentować edytowalność moich mini torebek. Na każdym zdjęciu pokazałam kilka jej odsłon. Możemy bawić się długością paska, wybierać pomiędzy skórzanym czy łańcuchowym lub zestawiać je razem. W torebce Palermo Plus można także wymieniać fronty torebki, całkowicie zmieniając jej oblicze. Trudno zmienić charakter stylizacji z pomocą tej samej torebki, a jednak z moimi mini torebkami to jest możliwe.

- mówi Sabrina Pilewicz.

Więcej modnych propozycji od Sabriny Pilewicz:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)