POLECAMY

Płaszcz w kolorze limonki - nasz typ!

Płaszcz w kolorze limonki na jesień i zimę? Czemu nie! Zobaczcie jak nasze rodzime marki oraz zagraniczne sieciówki wykorzystały limonkowe odcienie na jesienno-zimowe okrycia. W jaskrawym żółto-zielonym płaszczu będziesz się czuła wyjątkowo. W takim płaszczu jesienno-zimowa szaruga nie jest straszna! Kolor limonkowy świetnie koresponduje z prostymi, klasycznymi fasonami płaszcza, jak i nowoczesnymi modnymi modelami typu oversize. Czy eleganckiej i poważnej kobiecie przystoi taki kolor? Zerknijcie na stylizację z wybiegu.
Płaszcz o długości za kolano Aryton. Uszyty z mięsistego flauszu w odcieniu intensywnej limonkowo-cytrynowej żółci. Minimalistyczna konstrukcja bazuje na klasycznym kształcie dyplomatki. Nowością są przeskalowane klapy kołnierza oraz duże nakładane kieszenie. Efektownym elementem jest szeroki pasek z klamrą obciąganą tkaniną.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/2 lata temu
Szukając opinii i recenzji produktów zamówionych w Chinach trafiłam na świetną stronę http://zamowionezchin.pl mają tam masę poradników np jak zamawiać z Chin krok po kroku, rzetelnych recenzji ze zdjęciami. Serdecznie polecam! ja jestem zachwycona!
/3 lata temu
Na allinside.pl widziałam tanio jakiś bardzo ładny płaszczyk w takich kolorach ;) Jeśli jeszcze szukasz to zajrzyj tam, wychodzi taniej niż w sieciówkach, a jakość jest taka sama jak nie lepsza ;)
/3 lata temu
bardzo poszukuję takiego płaszcza. Czy ktoś wie, gdzie można taki zakupić? proszę o pomoc :-)