Parka wiosna 2016 - Modne kurtki - Trendy sezonu

Zobaczcie, jakie modele znajdziecie obecnie w sklepach
Karolina Kalinowska / 15.03.2016 05:33

Parka ma wiele odmian i rodzajów! Zimą nosimy wersje wypełnione ocieplaczem, przecież oryginalnie to była kurtka noszona przez Eskimosów. Zaś wiosną wybieramy ich materiałowe wersje, które zazwyczaj mają ściągacz na wysokości pasa. Oryginalnie parka występowała w oliwkowo-zielonym kolorze. Jednak dzisiaj doczekała się wielu modyfikacji i wersji kolorystycznych. Nie ulega również wątpliwości, że to jedna z najwygodniejszych i najbardziej praktycznych kurtek w historii.

Modne parki na wiosnę 2016

Aby znaleźć najładniejsze modele parek na sezon wiosna-lato 2016, przejrzałyśmy najnowsze kolekcje znanych marek. Dzięki temu udało się nam wybrać 14 modeli, które zapewne spodobają się wielu z was. Tym razem postawiłyśmy na klasykę - czerń, granat i oliwkowa zieleń. Udało się nam wypatrzeć również jeden model wykonany z bardzo modnego denimu. My jesteśmy w nim zakochane!

Jeszcze kilka lat temu noszona była głównie do sportowych i casualowych stylizacji. Dzisiaj jest miksowana nawet ze szpilkami i wieczorowymi sukienkami. W modzie, tak jak w życiu przeciwieństwa się przyciągają.

 

#zaradaily #weekend #newthisweek #woman #parka Now available at zara.com Ref: 2761/043

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika ZARA Official (@zara)

Więcej modnych ubrań na wiosnę 2016:

6 najmodniejszych modeli kurtek w tym sezonie
#ListaZakupów: biała marynarka
Ponadczasowe rzeczy, które kupicie w kolekcjach znanych marek