Galeria Mokotów, Noc zakupów fot. serwis prasowy

Noc Zakupów w Galerii Mokotów

Super zniżki na ubrania, buty, dodatki i biżuterię - tylko w jedną szaloną noc!
/ 08.06.2011 07:03
Galeria Mokotów, Noc zakupów fot. serwis prasowy
W czwartek, 9 czerwca, w Galerii Mokotów odbędzie się Noc Zakupów. W godzinach od 20.00 do 24.00 będzie można zrobić zakupy po bardzo atrakcyjnych cenach. To okazja, aby u progu sezonu letniego skorzystać z promocyjnych rabatów!  

W tym roku „Noc Zakupów” w Galerii Mokotów to prawdziwe święto dla miłośników mody! Do 20% rabatu otrzymamy m.in. w salonach: Pepe Jeans, Solar, Clarks, Esprit, Wallis, New Look, Benetton, Converse, Vistula, G-Star, Laura Guidi czy Reserved. Blisko 30% obniżki spodziewać się można w sklepach: Bagatt, Tom Taylor, Denim, Esotiq, oraz Rip Curl. Jeszcze większe promocje cenowe, od 40 do 50%, przygotowały dla swoich klientów sklepy: Molton, Nine West, La Senza i Lorens & Wiktor. 

Największych, bo sięgających aż 75%, upustów cenowych można się spodziewać odwiedzając sklep z zabawkami Cartoon Network. Do 70% zniżek można oczekiwać w salonach Flaming&Co oraz Tatami.

Obniżkom ulegną również ceny butów i dodatków. Od 15 do 40% rabatu w trakcie nocnego szaleństwa należy spodziewać się w sklepach: La Scala, Wittchenn, Montblanc, Samsonite, Salamander, Venezia, Via Roma, Deichmann oraz Adidas. Tego wyjątkowego wieczoru tańsza będzie również biżuteria – w salonie Aren’Art będzie można otrzymać rabat w wysokości do 25% na brylanty, a w W.Kruk do 15% na biżuterię i do 10% na zegarki.