Natasha Pavluchenko: kolekcja „SENSES” w Warszawie i w Rzymie

Galę finałową Warsaw Fashion Street na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie 23 czerwca uświetnił pokaz najnowszych propozycji Natashy Pavluchenko. Dopiero tydzień później będzie ją oglądać rzymska publiczność podczas święta „wysokiej mody”- Alta Roma Alta Moda. Do udziału w tym wydarzeniu kolejny raz zaprosiła ją Silvia Venturini Fendi.
/ 24.06.2013 11:14

W Complesso Monumentale di Santo Spirito in Sassia kolekcja Natashy Pavluchenko zostanie pokazana wraz z najnowszymi propozycjami takich kreatorów mody, jak: Fausto Sarli, Renato Balestra czy Jean Paul Gaultier.

Zobacz też: Wytatuowane ciało może być piękne

- To ważny i przełomowy moment w moim rozwoju zawodowym. Podsumowanie pewnego etapu. Uznanie w świecie mody, szansa na dalszy rozwój i trwałą obecność już nie tylko na salonach modowych, ale i w szafach tysięcy Europejek – podkreśla Natasha Pavluchenko.

Alta Roma

Koncepcja przedstawienia, które projektantka zaprezentuje w Rzymie, powstała w wyniku współpracy Natashy Pavluchenko z Teresą Opiałą (artistic coafiure director) oraz Sebastiano - L’Oreal Professionnel Rome (wykonanie), Rafałem Małysiakiem ( koncepcja makijażu) i z dyrektor kreatywną MKC Beauty Academy z Rzymu - Gabriellą Chiarappa (wykonanie).  Do kolekcji „Senses” autorską, subtelną i wysmakowaną biżuterię przygotowała Ewa Nieć i jej ArsDavia. Fotografem kolekcji i pokazu jest Emil Biliński, a za realizacje filmowe odpowiada Łukasz Macina. Buty do pokazu zapewnia sarenza.pl.

Zobacz też: Ima Mad zwycięzcą XIII konkursu OFF Fashion

- Mokate z markami LOYD i Lavazza towarzyszy od lat ciekawym wydarzeniom w świecie mody i sztuki. Z przekonaniem, że również w naszym kraju mogą i powstają ciekawe projekty, interesujące kreacje i  koncepcje designerskie. Cieszymy się, że kolekcje stworzono przez Natashę Pavluchenko zdobywają coraz liczniejsze grono, zarówno tych, którzy oglądają i nagradzają, jak i tych, którzy sięgają po jej ubrania . Rzym i obecność na wybiegu z największymi europejskimi kreatorami to k kolejny krok na drodze do budowania – mam nadzieję - silnej modowej marki – podkreśla Sylwia Mokrysz

Alta Roma

POKAZ „SENSES” NATASHY PAVLUCHENKO OTWORZY ALTA ROMA ALTA MODA w sobotę 6 lipca 2013 roku, o godz. 11.30. w Complesso Monumentale di Santo Spirito in Sassia pod Honorowym Patronatem Ambasady Polskiej i Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji w Rzymie.