Nakrycia głów gwiazd - hity!

Kapelusze, czapki, toczki i stroiki w modzie! W tym sezonie w naszych garderobach powinno znaleźć się miejsce na nakrycia głowy. Teraz nosimy je nie tylko, aby było nam ciepło, ale również dlatego, że są supermodne!

Kapelusze, czapki, toczki i stroiki w modzie! W tym sezonie w naszych garderobach powinno znaleźć się miejsce na co najmniej jedno szykowne nakrycie głowy. Teraz nosimy je nie tylko, aby było nam ciepło, ale również dlatego, że są supermodne!

Nakrycia głowy gwiazd!

Fot. MW Media

Nakrycie głowy może dodać klasycznego szyku, klasy, ale też nonszalancji i młodzieżowego looku. W zależności od tego, czy zdecydujecie się na stylowy toczek w stylu retro, młodzieżową czapeczkę z daszkiem czy ciepłą, wełnianą czapę - stylizacja nabierze charakteru. Zobaczcie, jakie nakrycia głowy królują na salonach!

Przeczytaj też: Modne nakrycia głowy 2012/13

 

Nieśmiertelna czapka z daszkiem

Myślicie, że czapka z daszkiem to atrybut chłopców w za szerokich spodniach i mody rodem z lat 90-tych? Nic bardziej mylnego. Okazuje się, że doskonale pasuje również do casualowej, kobiecej elegancji, a największe trendsetterki noszą ją nawet do "małej czarnej" (patrz Doda)!

Nakrycia głowy gwiazd!

Na zdjęciu: Julita Fabiszewska, Kaja Śródka, Doda

Fot. MW Media

 

Wełniana czapka

Gdy za oknami coraz chłodniej, wełniana czapka to absolutny obowiązek. Zadbajcie o to, by nie tylko była ciepła i chroniła głowę, ale również pasowała do reszty stroju i była ciekawym, modnym akcentem stylizacji.

Nakrycia głowy gwiazd!

Na zdjęciu: Małgorzata Potocka, Izabela Janachowska, Ewa Farna

Fot. MW Media

 

Melonik w stylu retro

Dla odważnych i lubujących się w nieco ekscentrycznych dodatkach polecamy czarne kapelusze, inspirowane kultowymi, męskimi melonikami. Świetnie pasują do kobiecego garnituru, looku a'la seksowny dandys, a także sprawdzą się wtedy, gdy mamy poczucie, że stylizacji "czegoś brakuje". Wówczas wystarczy założyć na głowę takie urocze nakrycie głowy i voilà!

Nakrycia głowy gwiazd!

Na zdjęciu: Monika Brodka, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Candy Girl

Fot. MW Media

 

Stylowy kapelusz

Klasyczny kapelusz, najlepiej ze sporym rondem, to synonim zmysłowej elegancji rodem ze starego filmu. W tym sezonie najmodniejsze są te w odcieniach czerwonego wina, idealnie pasujące do jesiennych szarości, grafitów i czerni.

Nakrycia głowy gwiazd!

Na zdjęciu: Anna Bołon, Paulina Sykut, Marieta Żukowska

Fot. MW Media

 

Uroczy toczek

A jeśli zależy nam na wizerunku z nutką retro, wybierzcie uroczy toczek! Trend na retro i vintage nadal trwa, więc nie bójmy się eksperymentować z modą również w tym kierunku. Tym bardziej, że pasuje on od każdego typu urody!

Nakrycia głowy gwiazd!

Na zdjęciu: Anna Wendzikowska, Anna Mucha, Katarzyna Zielińska

Fot. MW Media

 

Nietypowy stroik lub opaska

Na wielkie wyjście odpowiednie będzie wyraziste, przykuwające wzrok nakrycie głowy i tu ogranicza was wyłącznie fantazja! Pamiętajcie jednak, że nietypowy kapelusz, toczek, opaska czy stroik to dodatek "trudny" w noszeniu, dlatego, zanim wyruszycie na bal czy przyjęcie, koniecznie oceńcie stylizację obiektywnie. Szałowe, oderwane od rzeczywistości stylizacje pozostawmy dla Lady Gadze!

Nakrycia głowy gwiazd!

Na zdjęciu: Gabriela Oberbek, Candy Girl, Katarzyna Zielińska

Fot. MW Media

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)