Perfumy Hugo Boss www.unsplash.com

Najbardziej pożądany

Hugo Boss jest jedną z najbardziej pożądanych na świecie marek luksusowych.
/ 25.04.2019 13:43
Perfumy Hugo Boss www.unsplash.com

Hugo Boss jest jedną z najbardziej pożądanych na świecie marek luksusowych. Kolekcje i linie ukryte za poszczególnymi markami zaprojektowano tak, aby trafić w gusta szerokiej rzeszy klientów, którzy cenią wysoką jakość, styl i nowe trendy.
Linie marki Hugo Boss to:
- Boss Black
kolekcja damska i męska, obejmująca klasyczną linię formalną
- Boss Orange
stylowa, weekendowa kolekcja damska i męska
- Boss Selection
unikalna, ekskluzywna kolekcja męska
- Boss Green
kolekcja nowoczesnej odzieży sportowej męskiej
- Hugo
linia dla młodszych klientów, skierowana do kobiet i mężczyzn awangardowych, ceniących indywidualny styl


Kolekcja na wiosnę lato 2007
Kolekcja łączy w sobie szyk i swobodę: sylwetka jest bardziej luźna, ubrania szersze niż w poprzednim sezonie. Do klasycznego kroju dodano lekkie marynarki z zaokrąglonymi ramionami i miękkimi klapami. Nowością jest także po raz pierwszy duży wybór sportowych kurtek, również skórzanych. Luz uosabiają elementy stroju, które są często sprane i wybarwione, mają ciekawą fakturę. Najczęściej pojawiającym się motywem są paski: pionowe lub poziomie, czasem także tylko jako element dekoracyjny stroju.

Klasę kolekcji podkreślają szlachetne kolory: ciemny granat, czerń, ciemny brąz, odcienie piasku, beżu i bieli. Do nich dodano mocne akcenty od błękitu, zieleni, żółci po pomarańcz, czerwień i róż.

Wśród akcesoriów nadruki i połączenie różnych materiałów - buty, torby i paski zostały zrobione m. in. z kombinacji skóry jaszczurki i strusia. Guziki są obszyte materiałem lub wykonane z naturalnego rogu.Wysoka jakość to przede wszystkim luksusowe tkaniny, z których uszyta jest kolekcja każdej linii Hugo Boss: len (również tkany dwuwarstwowo) oraz połączenia lnu z jedwabiem, jedwab, najwyższej klasy bawełna, lekka wełna oraz luksusowe kombinacje, jak wełna z jedwabiem czy jedwab z moherem.

Zobacz galerię zdjęć.