Czerwcowe hity redakcji, czyli na co warto zwrócić uwagę w tym miesiącu

Co tym razem znalazło się na naszej liście must-have?

Czerwcowy must-have to kolejne zestawienie nowości, które wpadły nam w oko. Redakcja, jak co miesiąc wybiera swoich ulubieńców. Tym razem polecamy wam kosmetyki, które przetestowałyśmy, książki, które trafiły w nasze ręce i nowinki modowe, które wypatrzyłyśmy w sklepach. Zatem, co polecamy w czerwcu 2017?

Więcej najnowszych trendów na sezon wiosna-lato 2017

Hity redakcji na czerwiec 2017

Agata, wydawca serwisu poleca wam suchy olejek do ciała, który kocha większość naszej redakcji. Doskonale nawilża, pięknie pachnie i odżywia skórę.

Nie znoszę uczucia klejenia się skóry po użyciu tradycyjnego olejku do ciała. Ten na szczęście szybko się wchłania i pozostawia skórę miękką w dotyku. Możesz go stosować nawet wtedy, gdy na dworze upał! No i ten zapach... Cudowny!

- Agata, wydawca serwisu Polki.pl

Edyta jest w redakcji specjalistą od życia gwiazd, ale prywatnie uwielbia dobre książki i kino. Gdy zakocha się w nowym serialu, opowiada o nim bez przerwy. Jednak tym razem poleca wam książkę "Cabin Porn".

Trudno powiedzieć czy to album, poradnik, czy przewodnik! Od jakiegoś czasu zakochałam się w tej książce, która pokazuje, że życie nie kończy się na pracy na etacie, mieszkaniu w bloku, opłat za komunikację. "A gdyby tak rzucić wszystko i zaszyć się w..." - "Cabin Porn" to skarbnica inspiracji, a z każdą kartką zaczynam coraz bardziej marzyć o domku w lesie. Najlepiej nad jeziorem.

- Edyta, redaktor działów Życie gwiazd, Po godzinach

 

Thanks for the great photo of our book, @@babazaklawiatura! Available worldwide, link in bio. #cabinporn

Post udostępniony przez Cabin Porn (@cabinporn)

Must-have na lato 2017! 8 rzeczy, które powinna mieć każda modna plażowiczka

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/rok temu
To jest jedyna rzecz, która pomaga mi na bolące stopy po całym dniu chodzenia na wysokich obcasach