MTV Pre-prety EMA 2015 - Styl gwiazd - Czerwony dywan

Najlepiej Skarbek, najgorzej Doda?
Joanna Mroczkowska / 16.10.2015 09:49

Wczoraj wieczorem odbyła się wielka impreza EMA (European Music Awards), MTC 2015 pre-party. Jak można było się domyślić na czerwonym dywanie zjawiło się mnóstwo gwiazd i celebrytów. Spośród nich wybrałyśmy 5 najlepiej naszym zdaniem ubranych. Kto trafił do redakcyjnego zestawienia?

MTV EMA 2015 pre-party

Najbardziej zachwyciła nas Honorata Honey Skarbek, która w obcisłej mini w kolorze złota wyglądała obłędnie. Seksowna artystka prezentowała się jak hollywoodzka gwiazda - po prostu wow! Zaraz obok niej uplasowała się Margaret, która tego wieczoru odebrała statuetkę. Gwiazda miała na sobie niesamowity top, który podobno sama zaprojektowała.


Doda na evencie pojawiła się w iście paryskiej stylizacji z beretem. Wszystko wyglądało świetnie tylko kto pozwolił jej uzupełnić ten look dużą torebką w jasnym kolorze?! Naszą uwagę zwróciła również Candy Girl. Pastelowy komplet i świetny makijaż oczu dał świetny efekt. Jesteśmy ciekawe czy i ta artystka pokusiła się o strój własnego projektu - marki Barracuda? A na koniec Saszan. Czarny look w młodzieżowym stylu uzupełniony futrem projektu Margaret dla Sinsay wygląda ciekawie. A wam jak się podoba?

 

Kuźwa ramiączko mi spadło i nikt mi nie powiedział 😂😂 #mtvemapreparty

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika SASZAN (@saszan)

Więcej modnych stylizacji gwiazd:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)