Gwiazdy na MTV Movie Awards 2015 - Czerwony dywan - Sonda

Zagłosujcie w naszej sondzie już teraz!
Joanna Mroczkowska / 13.04.2015 08:57

W Nokia Theatre w Los Angeles odbyło się rozdanie nagród MTV Movie Awards 2015. Na czerwonym dywanie nie zabrakło wielkich gwiazd. Wśród nich wyróżnić należy 45-letnią Jennifer Lopez, która w seksownym wdzianku Versus Versace (kolekcja wiosna 2015), wyglądała bosko. Podobnie jak 30-letnia Scarlett Johansson. Aktora w brzoskwiniowym komplecie od Zuhaira Murada prezentowała się fantastycznie.

Stylowe gwiazdy na MTV Movie Awards 2015

23-letnia Shailene Woodley ("Gwiazd Naszych Wina"), wybrała na tę okazję niecodzienny look z pokazu Isabel Marant. Spodnie z wysokim stanem i botki to odważne posunięcie na czerwony dywan, nieprawdaż? Na imprezie pojawiła się również piękna, 23-letnia Emily Ratajkowski (modelka i aktorka polskiego pochodzenia), która postawiła na kontrowersyjną kreację Fausto Puglisiego.

Na imprezie można było również spotkać 17-letnią Bellę Thorne w kolorowej sukience Petera Pilotto (kolekcja wiosna 2015). A także piękną, jak zawsze szaloną, 22-letnią Carę Delevingne. Brytyjska top modelka postawiła tym razem na burgund z kolekcji Reem Acry, libańskiej projektantki mody.

Która z nich wyglądała najlepiej? Zajrzyjcie do nasze galerii zdjęć i oceńcie ich stylizacje głosując w sondzie, którą znajdziecie poniżej. Miłej zabawy!


Więcej stylizacji gwiazd z czerwonych dywanów:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)