POLECAMY

Modowych porad ciąg dalszy

Kolejne spotkania z modą i Joanną Horodyńską odbyły się w miniony weekend w Łodzi. W piątek, 24 kwietnia w Manufakturze oraz w sobotę, 25 kwietnia, w Galerii Łódzkiej zgromadziło się wiele kobiet zainteresowanych wiosenną modą.
Modowych porad ciąg dalszy fot. serwis prasowy

Przy specjalnym stoisku Gatta czekała na nie przez cały dzień profesjonalna stylistka, natomiast wieczorem wybrane klientki salonu Gatta spotkały się z najbardziej popularną stylistką w Polsce – Joanną Horodyńską .

Wieszak z sukienkami, spódnicami, bluzkami, szalami i rajstopami czekał na kolejne wyzwania. Stylistka dobierała dla każdej kobiety odpowiednie ubrania, kolory i wzory . Każda z pań mogła zmienić swój image, doradzić się profesjonalistek, a zwłaszcza Joanny Horodyńskiej, która na potrzeby modowych wyzwań przybyła z własnymi strojami.

Spotkania z modą to również propozycja, aby skorzystać z ciepłych dni i sięgnąć po spódnice i sukienki, wyeksponować nogi. Na miejscu dostępne więc były produkty Gatty – rajstopy ozdobione wzorami florystycznymi i geometrycznymi, pończochy, kolorowe legginsy, spośród których wszystkie panie mogły wybrać coś dla siebie.

Do końca maja jeszcze wiele kobiet będzie miało okazję, aby skorzystać z porad profesjonalnych stylistek . Najbliższe spotkania odbędą się w Warszawie w Arkadii (8 maja) i Złotych Tarasach (9 maja). Przez cały dzień, w każdym z miejsc, czekać będzie jedna ze stylistek współpracujących z Gattą i udzielać będzie wszystkim zainteresowanym porad na temat wiosennych trendów, kolorów i stylów. Wieczorem natomiast pojawi się Joanna Horodyńska. Na spotkanie z jedną z najbardziej znanych polskich stylistek zaproszone zostaną wybrane klientki Gatty, z którymi skontaktują się lokalne salony . Także inne osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu będą mogły w ramach wolnych miejsc zapisywać się na porady modowe Joanny Horodyńskiej w salonie marki Gatta w tygodniu poprzedzającym wydarzenie/ /w danej galerii.

Plan spotkań z Joanną Horodyńską:

* Warszawa – Arkadia: 8 maja 2009
* Warszawa – Złote Tarasy: 9 maja 2009
* Kraków – Galeria Krakowska: 22 maja 2009
* Katowice – Silesia City Center: 23 maja 2009
* Szczecin – Galaxy: 30 maja 2009

Zapraszamy na wiosenne spotkania z modą!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)