POLECAMY

Pierwsze spotkanie z modą za nami!

W sobotę, 18 kwietnia, w galerii Malta w Poznaniu odbyło się pierwsze z zaplanowanych spotkań z wiosenną modą organizowanych przez markę Gatta
Pierwsze spotkanie z modą za nami! fot. serwis prasowy
Przez cały dzień, przy specjalnym stoisku Gatta, wszystkie zainteresowane modą kobiety mogły zasięgnąć porady profesjonalnej stylistki, natomiast wieczorem wybrane klientki salonu Gatta spotkały się z najbardziej popularną stylistką w Polsce – Joanną Horodyńską.

Joanna Horodyńska z wdziękiem wprowadziła nas w świat wiosennej mody – przez cały wieczór trwały rozmowy na temat kolorów i krojów, wzorów i dodatków. W końcu nie co dzień trafia się okazja, by przymierzyć stroje z szafy znanej stylistki i zasięgnąć jej porady…
Ale ten dzień minął również pod znakiem wyeksponowanych nóg. Wszystkie Panie mogły dobrać do swojego stylu i ubrań – pod czujnym okiem stylistki – odpowiednie rajstopy, legginsy lub pończochy: ozdobione wzorem florystycznym, geometrycznym, kwiatami lub kratą. I tym samym – podążać za najnowszymi wiosennymi trendami.

Przed nami kolejne spotkania ze stylistkami Gatty oraz Joanną Horodyńską. W najbliższy weekend wiosenna moda zawita do Manufaktury (24 kwietnia) oraz Galerii Łódzkiej (25 kwietnia). Przez cały dzień, w każdym z miejsc, czekać będzie jedna ze stylistek współpracujących z Gattą i udzielać będzie wszystkim zainteresowanym porad na temat wiosennych trendów, kolorów i stylów. Wieczorem natomiast pojawi się Joanna Horodyńska. Na spotkanie z jedną z najbardziej znanych polskich stylistek zaproszone zostaną wybrane klientki Gatty, z którymi skontaktują się lokalne salony. Także inne osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu będą mogły w ramach wolnych miejsc zapisywać się na porady modowe Joanny Horodyńskiej w salonie marki Gatta w tygodniu poprzedzającym wydarzenie w danej galerii.


Plan spotkań z Joanną Horodyńską:
Łódź – Manufaktura: 24 kwietnia 2009
Łódź – Galeria Łódzka: 25 kwietnia 2009
Warszawa – Arkadia: 8 maja 2009
Warszawa – Złote Tarasy: 9 maja 2009
Kraków – Galeria Krakowska: 22 maja 2009
Katowice – Silesia City Center: 23 maja 2009
Szczecin – Galaxy: 30 maja 2009

Zapraszamy na wiosenne spotkania z modą!


SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)