POLECAMY

Modowe imprezy "Ubierz Alles!" w Łodzi

"Ubierz Alles!" to nazwa nowego cyklu imprez, których celem jest promocja młodych projektantów mody, streetwearu i młodego polskiego designu. "Ubierz Alles!" to pokazy autorskich kolekcji ubrań, dwudniowy showroom z możliwością zakupów, a także koncerty i afterparty do rana. Ideą "Ubierz alles!" jest promowanie unikatowego, niemasowego designu, ubiorów nadających się do noszenia tu i teraz, a przede wszystkim za łagodną dla kieszeni cenę.
Modowe imprezy "Ubierz Alles!" w Łodzi

„Ubierz Alles!” obdędzie się w ostatni styczniowy weekend (29-30 stycznia) w łódzkim klubie FabrySTREFA (ul. Piotrkowska 138/140)/. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

To pierwsza edycja tej imprezy, podczas której odbędzie się pokaz nowej marki odzieżowej nazwanej "Neogotik", a stworzonej przez Paulinę i Piotra Połozów. Nazwa marki pochodzi od nazwy zespołu rockowego, który w 2008 roku założyli sami projektanci. Podczas premierowego wieczoru (sobota, 29 stycznia), zagrają oni na żywo w trakcie pokazu swojej kolekcji. Tego samego wieczoru będzie ją można kupić w showroomie, w którym znajdą się także ubrania i dodatki takich projektantów i marek jak: Modapolka, Neogotik, Połoz&Biadasz, Gregor Gonsior, Rush Dnm, Retrovintage, Lit czy Cock'nbullstory.

Sobotni wieczór zakończą artyści związani z wytwórnią Raban Records, czyli Tsar Poloz i 8rolek, którzy zagrają swoje live-acty oraz sety dj-skie. Niedziela (30 stycznia) to dzień dla tych, którzy spokojnie chcą dokończyć swoje modowe zakupy w showroomie, a wieczór spędzić w doborowym towarzystwie marki Justin Iloveu, która zaserwuje seans zdjęciowy zatytułowany „Justin is coming”. Dokumentację zdjęciową imprezy zapewni Mariusz Jabłoński.

W SHOWROOM znajdą się ubrania marek: Another Label, Cock'nbullstory, Gregor Gonsior, Hakobo, Justin Iloveyou, Katarzyna Pokszan, Sylwester Krupiński, Lit, Moda Polka, Monster team, Neogotik, Neovintage, Połoz & Biadasz, Retrovintage, Rush Dnm, Funny Games.

Zobacz także: Wyprzedaże - sprawdź, jakim typem jesteś

Program „Ubierz Alles!”:
SOBOTA (29.01):
12.00 - 22.00 Showroom
21.00 Pokaz Neogotik + koncert Neogotik
22.00 Raban Records Afterparty (8rolek live, Tsar Poloz live, Sergio Oo Aaaa dj set)

NIEDZIELA (30.01):
12.00 - 19.00 Showroom
18.00- Justin is coming.

Organizatorzy zapraszają też na pokaz zdjęć wykonanych dla Justin Iloveu przez czołówkę polskiej fotografii - Annę Blodę, Monikę Kmitę i Szymona Małeckiego.

Zobacz także: Najlepiej ubrane Polki 2010 roku

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)