Modny mężczyzna - nowości na sezon jesień – zima 2006

Garderoba panów staje się coraz bardziej wysmakowana. Nie ma w niej chaosu i przypadkowości – nawet poza niegrzecznego chłopca jest bardziej wystylizowana niż przypadkowa. Kolekcja Levi´s® Blue – najbardziej prestiżowa linia marki Levi’s® – jest antidotum na monotonny wygląd dzisiejszego miasta.
levisGarderoba panów staje się coraz bardziej wysmakowana. Nie ma w niej chaosu i przypadkowości – nawet poza niegrzecznego chłopca jest bardziej wystylizowana niż przypadkowa. Kolekcja Levi´s® Blue – najbardziej prestiżowa linia marki Levi’s® – jest antidotum na monotonny wygląd dzisiejszego miasta.

Zdany na trendy, nie na przypadki...
W sezonie jesień-zima kolekcja Levi’s® Blue kontynuuje wizję mężczyzny stawiającego na oryginalne, wygodne i wielofunkcyjne ubrania na każdą okazję. Kolekcję cechuje czystość linii, prostota, nietuzinkowe wykończenia oraz denimowa elegancja.
Levi’s® Blue sięga korzeniami do historycznych, bogatych i oryginalnych dokumentacji Levi Strauss, by wydobyć z nich ich esencję - charakterystyczne kaligrafowane elementy. Taki charakter ubrań to odpowiedź marki Levi’s® (która zawsze jest na czasie i odpowiada na potrzeby swoich klientów) na ujednoliconą estetykę współczesnych metropolii. W asortymencie Levi’s® Blue panowie znajdą eleganckie spodnie dżinsowe, dzianinowe swetry, wieczorowe koszule oraz skórzane kurtki. Mężczyzna Levi’s® Blue przedstawiany jest bardzo męsko – chłodno i tajemniczo (pod osłoną czerni), ale jednocześnie modnie i na czasie.
Z myślą o aktywnych i nowoczesnych mężczyznach kolekcja Levi’s® Blue została zaprojektowana tak, by komponowanie ubrań nie stanowiło problemu, a było czystą przyjemnością. Kolekcja Levi’s® Blue zachęca panów do eksperymentów, w których odzież casual łączy w sobie elementy klasyczne i stroju imprezowego. Z jednej strony ubrania tworzą spójną całość, z drugiej – różnorodne elementy kolekcji pozwalają na swobodne kreowanie indywidualnego wizerunku.
W męskiej kolekcji Levi’s® Blue przeważa kolor czarny, złamana biel oraz indigo blue – najmodniejsze odcienie na jesień i zimę tego roku. Hitem w tym sezonie są zamszowe koszule i skórzane kurtki. Materiały te przeżywają właśnie swój renesans i już są najbardziej pożądaną częścią garderoby.
Kolekcja Levi’s® Blue pozwala mężczyźnie wykreować nowoczesny wizerunek siebie, zarówno na potrzeby casual evening, formalne przyjęcie czy ekskluzywną imprezę.

levisWizjonerski Levi’s® dla mężczyzn
W męskiej kolekcji Levi´s® Red Tab®Guys także dominują nowe kolory: elegancka, głęboka czerń i miejska, ale nawiązująca do aktywnego życia szarość. Całość uzupełniona jest niestandardowymi wykończeniami, które wyglądają bardzo naturalnie, ale zostały wykonane z niezwykłą starannością. Żółte, płócienne łaty, nitowe guziki i malowane kieszenie to tylko niektóre przykłady nowych elementów, które przyciągają uwagę i nadają spodniom wyjątkowy charakter. Hitem tego sezonu są nowe modele z linii Levi’s® Engineered Jeans® dla chłopaków i dziewczyn.
„Idealne dżinsy XXI wieku muszą spełniać dwa podstawowe zadania” – mówi Ewa Sydor, Dyrektor Marketingu Grupy Wschodnioeuropejskiej Levi Strauss. „Młodzi ludzie ciągle poszukują nowych wytycznych i innowacyjnych rozwiązań. Chcą być zawsze „na czasie”, dlatego też Levi’s® nie tylko podąża za najnowszymi trendami, ale często je wyprzedza oferując swoim klientom nowe, wizjonerskie rozwiązania i kroje. Z drugiej strony wszyscy nieustannie szukamy tego samego – po prostu idealnie dobranych dżinsów, które podkreślą naszą figurę i sprawią, że będziemy się w nich bardzo dobrze czuć i świetnie wyglądać. Tym własnie kierujemy się tworząc każdy kolejny model dżinsów Levi’s®“ – dodaje.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)