moda wiosna 2017 fot. FREE Imax/Tree /kolaż Polki.pl

Modne ubrania na rok 2017 - Trendy - Modne dodatki

Stare dżinsy, odważne t-shirty. Co jeszcze znalazło się na liście?
Joanna Mroczkowska / 27.09.2017 12:30
moda wiosna 2017 fot. FREE Imax/Tree /kolaż Polki.pl

Modne ubrania i dodatki

Przed nami kolejny rok i kolejne trendy. A, że jesteśmy już po wszystkich pokazach na wiosnę i lato 2017 możemy powiedzieć wam już teraz jakie ubrania i dodatki będą największymi hitami. Od razu podpowiadamy, że na pewno większość z nich znacie i na pewno niektóre już macie w swoich szafach. Zatem, co będzie modne w przyszłym roku?

1. ekstrawaganckie rękawy

Tendencja, którą znamy już od jakiegoś czasu będzie równie gorąca w następnych kwartałach. Bluzki z żabotami i kokardami wciąż są modne, jednak w 2017 przeważać będą modele z ozdobnymi rękawami. Rozszerzane, wyszywane, inkrustowane. Będzie się działo!

2. dżinsy vintage

W tym roku hitem będą odgrzewane starocia. Spodnie po mamie, po tacie i straszym bracie. Oczywiście modele mom's jeans czy boyfriendy będą wciąż modne, ale w 2017 nosimy ORYGINAŁY z dawnych lat wyciągnięte ze strychu. Nie inspirowane zeszłymi dekadami. Co wy na to?

 

It's like Christmas in July down here in Florida ☀️🌴😅 🎅🏼 #CropTopYearRound #Groupie

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Ashley Ayan (@ninjagirl101)

3. bieliźniane sukienki

Kolejny trend, który dobrze już znacie. Jak widać moda wciąż kocha lata 90. A my wciąż będziemy nosić sukienki bieliźniane na cienkich ramiączkach. Seksownie na gołe ciało - do wysokich kozaków lub w stylu Beverly Hills 90210 na biały t-shirt.

4. golfy

Wysokie kołnierze i przerysowane golfy będą najmodniejszym wykończeniem swetrów. Modele z dekoltami na jakiś czas możemy wrzucić na dno szafy. Uwaga! Modele swetrów z golfami będziemy nosić nawet latem ;)

5. buty bez pięty

Te również były modne już zeszłej wiosny, ale w tym roku wracają ze zdwojoną mocą. Klapki płaskie i te na obcasach. W  wolnym tłumaczeniu zaczyna się je u nas nazywać mułkami od angielskiego określenia mules.

 

G O A L S 👌🏼 #fashion #style #shoes #mules #bandana #denim

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika All About Teesh (@what2wearwhen)

6. Odważne t-shirty

Koszulki z nadrukami i hasłami są hitem. Im bardziej odważne, tym lepiej. Przyszły czasy, kiedy moda po raz kolejny musi pomóc ludziom wyrażać siebie i swoje poglądy - przede wszystkim polityczne. Odważycie się?

7. Komplety kolczyków

Jeśli kolczyki to tylko w kompletach. Ktoś jeszcze ma przekute uszy w kilku miejscach, jak w czasach podstawówki? Teraz wracamy do korzeni i nosimy szalone komplety ozdób do uszu. Co wy na to?

 

#귀뚫음 4일차 후기 안 쓰려다가, 고통은 나누면 반으로 줄어든다는 말을 믿고 싶어 끄적여본다. 꺼이꺼이꺼이... 트라거스(사진의 왼쪽, 작은 은색 볼): 이걸 뚫고 나서야 깨달았다. '아... 맞네 이어폰을 못 끼는구나...' 무의식적으로 귀를 후비지만 않으면 뭔가에 닿을 일이 없어 1도 아프지 않다. 센척이 아니고(???) 뚫을 때만 으읔하고 아팠지 이후론 통증이 없었음. 지금도! 다행스럽게도! 그래서 이어폰도 꽂으려 했는데 그런다면 피어싱이 이어폰에 서서히 밀려서 트라거스(연골)가 찢어지거나 파열될 가능성까지 있다고... 그래 나중에 라블렛으로 바꾸자... 이어폰은 당분간 안뇽 귀마개도 필요없다 🙉 이너컨츠(사진의 오른쪽, 하얀 볼): 아직도 아프다. 귀에서 가장 두꺼운 부분이라 그런가? 안경 쓰는데 안경다리가 피어싱 뒤와 맞물려서 요새 집에선 시력 포기 중😑 베개에도 닿고 옷 입고 벗을 때도 닿고. 그래도 조심스럽게 이어폰 한쪽을 꽂을 수 있다. 저 뚫린 6곳 중 내가 직접 뚫은 곳이 2곳일 정도로 아픔에 무딘 사람인데, 이너컨츠가 제일 아프다. 아파... 그래도 이것도 한달이면 진정될듯. 이와중에 별존을 다음 뚫을 곳으로 정했다... 키헿... #트라거스 #이너컨츠 #피어싱 #홍대 #크로우 #귀걸이 #earrings #fff #ear #후기 #리뷰

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika GEE🐶💕 (@gee_nwa_waa)

8. Piny i naszywki

Kolejny relikt z lat 80. Piny i naszywki są wciąż hitem i wciąż bawimy się nimy, jak w 2016. W tej kwestii nic się nie zmienia, może tylko intensywność. Im więcej, tym lepiej!

 

#sumcafe #cafe #coffee #denim #pins #trump #tvxq #청담동 #서울 #카페

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika @earl_sr

9. neutralne kolory

Paleta neutralnych kolorów, nude, kamelowych i całej reszty. Kochamy ciepłe, eleganckie, delikatne odcienie, które wiosną i latem będą wyglądały ultra seksownie.