Modne marynarki wiosna - Trendy sezonu - Modne ubrania

Wybieramy się na zakupy! Zobacz, naszym zdaniem najciekawsze modele marynarek
Joanna Mroczkowska / 08.02.2017 05:13

Chociaż zima nie odpuszcza, to w sklepach wiosna pełną piersią. Całe szczęście, że wyprzedaże jeszcze nas ratują przez najbliższe kilka dni, bo ceny nowych kolekcji znów załamują. Jednak takie życie zakupoholiczek ;) Od wyprzedaży do wyprzedaży. A w międzyczasie szukamy inspiracji.

Najmodniejsze marynarki na wiosnę

Pisałyśmy już o najmodniejszych płaszczach na wiosnę 2017, były już też najciekawsze modele torebek, które nam się marzą. Teraz przyszedł czas na marynarki. Bo mamy nadzieję, że już niedługo to one zastąpią kurtki, płaszcze, kilometry szalików i wszelkiego rodzaju narzutek.

 

marynarki i żakiety
1. marynarka Top Secret, ok. 79 zł (wyprzedaż), 2. długa marynarka Solar, ok. 389 zł, 3. welurowa marynarka Zara, ok. 139 zł (wyprzedaż), 4. pomarańczowa marynarka Bershka, ok. 99 zł, 5. biała marynarka Marlu, ok. 1200 zł - kolaż polki.pl

W sklepach wciąż możemy znaleźć modele z zimowych kolekcji, które są na wyprzedażach, a przydadzą się wiosną. Na przykład welurowy żakiet z Zary w beżowym odcieniu. Oprócz promocyjnych hitów, w sklepach znajdziecie mnóstwo propozycji na nadchodzące miesiące.

 

Jedną z najgorętszych tendencji są oczywiście kolory. Zarówno te intensywne, jak i pastelowe. Chociaż fashionistki powinny pamiętać, że inwestowanie w marynarki w klasycznych odcieniach czerni, granatu lub bieli sprawdzi się przez okrągły rok. Takie też znajdziecie w naszej galerii. Zatem do dzieła i marsz na zakupy ;)

Sprawdź też marynarki damskie sportowe!