Modne szorty lato 2015 - Trendy sezonu - Modne ubrania

Teraz czekamy jedynie na upały!
Joanna Mroczkowska / 27.04.2015 07:15

Pogoda za oknem jest coraz bardziej przychylna letnim stylizacjom. W związku z tym postanowiłyśmy zrobić zestawienie najciekawszych naszym zdaniem modeli szortów, które będą królować na miejskich wybiegach mody już niebawem.

W sklepach góruje dżins. Krótkie spodenki z frędzlami, dłuższe, krótsze...ważne by z denimu. Naszym hitem jest model z poszarpanymi nogawkami z nowej kolekcji Levi's (znajdziecie go w naszej galerii poniżej).

Modne szorty na lato 2015

modne szorty lato 2015
|Od lewej: Dolce & Gabbana, Alexander Wang, Dolce & Gabbana /zdj. ONS.pl|

Oprócz tego hitem są skórzane spodenki. Jednak wybierając tego typu szorty polecamy sprawdzić czy są z naturalnej skóry. Jeśli nie ważna jest bardzo podszewka bowiem sztuczny materiał sprawi, że będziemy się niemiłosiernie pocić a to żaden komfort.

Typem #3 są szorty z szerszymi nogawkami i wiązaniem w pasie. Ten typ zazwyczaj występuje w wersji z wysokim stanem. Szorty w tym stylu doskonale sprawdzą się do bardziej eleganckich zestawów.

Oprócz tego do naszego letniego zestawienia trafiły sportowe spodenki a także te w kwiatowy wzór. W końcu latem nie obejdziemy się bez florystycznego printu.

Więcej mody na lato 2015: