Hity sezonu wiosna 2015 - Trendy sezonu - Moda wiosna-lato 2015

Zobaczcie, co wpadło nam w oko tym razem!
Karolina Kalinowska / 27.04.2015 06:09

W dzisiejszym zestawieniu zdradzamy wam modowe marzenia na wiosnę 2015. Wśród naszych propozycji znajdziecie głównie rzeczy z popularnych sieciówek, ale nie mogłyśmy się oprzeć również kilku perełkom z kolekcji największych domów mody. Oczywiście ceny tych ostatnich są bardzo wysokie, ale kto zabroni nam marzyć? Zobaczcie zatem, co chciałybyśmy mieć w swoich szafach w tym sezonie!

Modowe hity na wiosnę 2015

Chyba nie powinnyśmy mówić tego głośno, ale moda lat 70. i styl hippie to nie jest nasza bajka. Jednak bez pamięci zakochałyśmy się w zamszowych kozakach zdobionych frędzlami od Lidii Kality. Urzekły nas również różowe czółenka projekty Charlotte Olympia. Ich cena jest zawrotna, ale gdybyśmy brały w tym roku ślub, bez wątpienia byśmy szły w nich do ołtarza.

Naszej uwadze nie umknęła również mała brązowa torebka na ramię. Znalazłyśmy ją w najnowszej kolekcji Reserved. Z tej samej sieciówki pochodzą również klasyczne skórzane botki na obcasie, które będą idealne również do jesiennych stylizacji.

Oczywiście nie mogłyśmy zapomnieć o klasycznym trenczu z Topshopu, w bardzo modnym kolorze khaki. Kultowych Ray-Banach, które w tym sezonie są w odświeżonej różowej wersji, oraz złotym zegarku z najnowszej kolekcji Guess.

Więcej modnych nowości na wiosnę 2015: