POLECAMY

Te modele płaszczy będą hitem jesieni 2014

Sprawdźcie 6 głównych trendów!
Te modele płaszczy będą hitem jesieni 2014 fot. ONS.pl

Modne płaszcze jesień 2014

Chociaż lato w pełni my już szykujemy się na chłodne dni. Przed wami najmodniejsze modele płaszczy, które będą hitem jesieni 2014. Wszystkie tendencje zamknęłyśmy w 4 grupach. Tak, dla ułatwienia, bo mnogości modowych wymysłów nie miara. Zaczynamy!

1. Wzorowa jesień

Modne płaszcze jesień 2014

Projektanci rozweselają ponure dni mocnymi printami. Jesienią 2014 stawiamy na bliżej nieokreślone wzory w intensywnych kolorach (szaleństwo Jacksona Pollocka w wersji Chanel), zwierzęce motywy, ale także kratę i różnego rodzaju drobne faktury.

2. Zamiatamy jesień

Modne płaszcze jesień 2014

W nadchodzącym sezonie nowością są płaszcze maxi. Modele sięgające kostek, a nawet te "zamiatające" ziemię są ekstrawaganckie, eleganckie i kochamy je chyba najbardziej ze wszystkich. A wy jakie macie na ich temat zdanie?

3. Wyjściowy szlafrok

Modne płaszcze jesień 2014

Szlafrokowe płaszcze w buduarowym stylu będą hitem jesieni. Są kobiece, eleganckie i nad wyraz seksowne. Pokochał je Giorgio Armani, ale i polscy designerzy: Łukasz Jemioł, Paprocki & Brzozowski, oraz PLICH. Kochamy je!

4. Militarna jesień

Modne płaszcze jesień 2014

Jesienią 2014 projektanci pokochali budrysówki, militarne płaszcze z dwurzędówką i te w męskim stylu. Jak widać jest i alternatywa dla tych, które nie przepadają za kobiecymi fatałaszkami i stawiają na modę z męskiej szafy.

5. Z futrem

Modne płaszcze na jesień 2014

Wyrafinowane modele płaszczy z futrzanymi kołnierzami podbiły jesienne wybiegi mody, podobnie zapewne stanie się z miejskimi pokazami. Te eleganckie modele z dodatkiem futra przywodzą na myśl modę sprzed kilku stuleci. Wcześniej przypominajkę z futrzanymi kołnierzami zafundowały nam lata 80.

6. Narzutka obowiązkowa


A na koniec peleryna! Chociaż nie jest płaszczem, my pozwoliłyśmy naciągnąć trochę trendy i podłączyć ją pod trendy w płaszczach. Peleryna rodem z Anny Kareniny to mus-have. Jest elegancka, mało praktyczna i supermodna. Będziecie nosić?

Więcej trendów na jesień 2014:

polkipl twitter polkipl pinterest polkipl instagram polkipl google plus polkipl facebook polkipl
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/4 lata temu
mam 39 lat i wszystkie te OKROPIENSTWA widzialam juz w latach 80. mam nadzieje, ze to sie nie przyjmie