POLECAMY

Mamy je! Te kolory będą modne wiosną i latem 2017

Zobacz już teraz, jak umiejętnie planować zakupy na wiosnę i lato 2017
Mamy je! Te kolory będą modne wiosną i latem 2017 fot. FREE Imax/Tree

Modne kolory wiosna-lato 2017

Chociaż do wiosny jeszcze dłuższa chwila, my chcemy być już gotowe. Tendencje kolorystyczne na wiosnę i lato 2017 znane są praktycznie tuż po zakończeniu tygodni mody. Zatem, by nie przeciągać - publikujemy je, jak najszybciej. Może pomoże wam to w budowaniu swojej garderoby, a na pewno taka wiedza przyda się podczas zbliżających się wyprzedaży. Zaczynamy!

Paleta pasteli

W przyszłym sezonie hitem będą pastele (cóż za niespodzianka... ). W tegorocznej palecie znalazły się odcienie lila, żółtego, niebieskiego i pomarańczowego.

Jakie wzory będą hitem wiosny i lata 2017?

kolory
Zdjęcia z wiosennego pokazu Hermes, maślany - śmietankowy, pomarańcz - koralowy - fot. ONS.pl/kolaż Polki.pl

Odcień orchidei, od lila po wpływy fioletowego. Jeśli chodzi o żółcie to przede wszystkim myślimy tu o kolorze śmietankowym, maślanym. Niebieskości to soczyste kolory oscylujące między przejrzystym niebem a wodą. Na koniec pomarańcz - tu przede wszystkim tony koralowe.

Tripikalnie

W tym sezonie mocną tendencją będą tropikalne odcienie niebieskiego. Między turkusem a kolorem morza - w nocy. A także pustynna czerwień. Ciepły kolor kojarzący się przede wszystkim z Indiami.

modne kolory ss17
Odcienie morskiego, pastelowy niebieski, zdjęcia z wiosennych pokazów Balenciaga i Givenchy - fot. ONS.pl/kolaż Polki.pl

Przygaszone lato

Hitem sezonu wiosna-lato 2017 będą przygaszone odcienie i tu znów zaczynamy od koloru niebieskiego. Tym razem w odcieniu barwinka. Potem następuje renesans (kolejny) różu. Najmocniejszym w sezonie będzie antyczna róża, czyli przyćmiony kolor kwiatu z charakterystycznymi tonami.

modne kolory
Od lewej: antyczna róża, kwiat barwinka, oliwkowa czerń i burgund - kolaż Polki.pl

Wieczorową porą

Na koniec czerń. W tym sezonie najmocniejszym trendem będzie jej oliwkowy odcień. Czerń z delikatnym odcieniem zieleni. Wiosną i latem 2017 nie można zapomnieć też o klejnotach. Hitem będzie burgund z domieszką kasztana.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/rok temu
Podoba mi się moda na pastele, ale jednak wolę takie stonowane kolory, typu czerń, biel, które przydają się na wiele sezonów, dlatego jakoś tak od jakiegoś czasu żeby nie kusić się innymi kolorami wybieram sklep MG shohlari, z czego jestem zadowolona oczywiście bo mają super wzory i materiały a ja bardzo lubię praktyczne ubrania, które służą mi na wiele lat.
/rok temu
Nie przepadam za pastelami, ale jeśli mam się trzymać trendów na wiosnę lato 2017, to musze chyba zaopatrzyć się w jakieś pastelowe dodatki...