Moda męska - trendy z ulicy

Moda męska prosto z ulic całego świata - co obecnie noszą gorący faceci zza granicy? Pasy, rockowe koszulki i przetarte dżinsy! Tak więc więcej odwagi drodzy panowie, czas na zabawę modą!
/ 27.06.2011 00:40

Moda męska prosto z ulic całego świata - co obecnie noszą gorący faceci zza granicy? Pasy, rockowe koszulki i przetarte dżinsy! Tak więc więcej odwagi drodzy panowie, czas na zabawę modą!

Nikhil z Londynu

Moda męska z ulicy przeżywa właśnie swój progres - mężczyźni wykazują spora dozę zainteresowania modą. Z racji szeroko promowanego stylu maczo najwięcej jest stylizacji w takich właśnie motywach - koszulka z przetartymi dżinsami i masywnymi butami. Obok szeroko panujących kolorów w modzie kobiecej, pojawiają się również ciekawe stylziacje z dozą kolorów u panów. Zobaczmy jak się prezentują najpopularniejsze zestawiania u naszych sąsiadów...

 

Z dozą elegancji

Adam G z Polski, Martin H z Sztokholmu

Elegancja z ironią jest idealnym rozwiązaniem na mniej lub bardziej oficjalne spotkania. Muszka stała się idealną alternatywą dla szeroko panujących krawatów, można ją nosić do koszul w kratę, pasów i jednokolorowych zestawień jako kontrastujący dodatek. Można również połączyć dopasowane dżinsy z elegancką marynarką, ważne by pamiętać o kwiecie lub chusteczce w kieszeni.

 

Dżinsowy natłok

Youira z Casablanki, Hamza z Florydy

Bardzo popularne i modne zestawianie to dżins na dżins. Ważne, by odcienie koszuli i spodnie były różne jak powyżej -szary dół i błękitną góra. Tradycyjnie ciemniejszy dżins doskonale podkreśla opaleniznę i urodę brunetów (również szatynów), blondyni powinni wybierać bardziej niebieskie wersje z odrobiną zieleni lub żółci.

 

Kolorowa asymetria

Adam G z Riverside, Przemek S z Polski

Asymetryczne wzory na koszulkach są najpopularniejszym rozwiązaniem kolorystycznym tuż po poniższych stylizacjach. Tutaj wariacje są niezwykle różnorodne od hipisowskich, rockowych, po rat i futuryzm. Najpopularniejsza kolory to fiolet, pudrowy róż, zieleń oraz kolory słońca. 

 

Akcent na kolor

Jonathan z Paryża, Knnethl z Vancouver

Kolorowe spodnie i koszulki przypadły do gustu modzie ulicznej męskiej, często można zobaczyć czerwone spodnie oraz soczyste wariacje koszulek. Podwinięte nogawki stały się domeną propozycji męskich już od zeszłego lata. Równie istotne są dodatki w postaci wyrazistego paska lub zabawnej aktówki.

 

Na plażę po pasach

Aleks z Finlandii, Machcino z Maroko

Podwinięte szorty wiodą prym wśród propozycji męskich. Nosimy do nich pasiaste koszulki w stylu marynarskim lub koszule w kolorach oliwki. Doskonałym uzupełnieniem będą zwykłe trampki i często duża luźna torba, dla uzupełnienia nasi sąsiedzi często noszą okulary w stylu lat 60-tych.

 

Kapelusz i szelki

Mark z Nottingham, Jerome C z Florencji

Kapelusz ostatecznie przeforsował dodatki w modzie męskiej. Wygląda doskonale do różnorodnych stylizacji i nadaje zadziorności. Równie ciekawie prezentują się ironiczne szelki, czy też kamizelki noszone do kolorowych koszulek i na odwrót. 

 

Rock & Roll ?

August K z Ukrainy, Alex z Madrytu

Przetarte spodnie i biała koszulka (z ogromnym nadrukiem lub bez) do tego obowiązkowo katana lub obszerny sweter i masywne buty. Męsko, prosto i wyraziście - to najczęściej proponowane stylizacje również podczas sesji najpopularniejszych magazynów o modzie.

 

Wypad na jacht

James V z Genewy, Peter A z Los Angeles

Trendy marynarskie powracają każdego lata i - co najistotniejsze - moda męska je bardzo lubi. Są klarowne i ponadczasowe, dlatego stylizacje uliczne wciąż o niej przypominają na równi z projektantami. Tego roku wybieramy nie tylko kolory błękitu, ale również zieleni i czerwieni. Unikajmy dodatkowych ozdób kojarzących się wyprawą morską (kotwic, sterów na naszyjnikach) i dobierajmy odpowiednie tenisówki lub japonki.

 

Szkolny łobuz

Hans B z Niemiec, Edward z San Diego

Szkolne motywy, które nieustannie przewijają się w propozycjach dziewczęcych znalazły swojej uzupełnienie w stylizacjach męskich. Karciane koszule, sportowe kurtki i bluzy są chętnie noszone do prostych szarych podkoszulek i wysłużonych trampek.

 A wam jakie motywy męskiej mody ulicznej przypadły do gustu ?

Zobacz również :

Moda na kontrasty, Stylizacje na lato, Męskie hity z ulicy

Redakcja poleca

REKLAMA