Hity męskie - We-Dwoje.pl stylizuje

W każdym sezonie na wybiegach można zobaczyć innowatorskie propozycje mody męskiej - mniej lub bardziej trafione. Dla rozjaśnienia drogi wybraliśmy kilka najbardziej popularnych i przyzwoitych trendów pasujących dla naszych przystojniaków.
/ 22.04.2011 07:06

W każdym sezonie na wybiegach można zobaczyć innowatorskie propozycje mody męskiej - mniej lub bardziej trafione. Dla rozjaśnienia drogi wybraliśmy kilka najbardziej popularnych i przyzwoitych trendów pasujących dla naszych przystojniaków.

Replay 2011

Moda małymi krokami dąży do równouprawnienia. Ówczesne trendy stają się uniwersalne dla obu płci. Kolorystyka, finezja i ideał formy staje się domeną mody męskiej, która upiększa i podkreśla urodę. Trendy marynarskie, cieliste kolory, militarne a także kolory fluo doskonale przyjęły się w stylizacjach panów. Oto kilka przykładów, jak wykreować męskie propozycje z trendów - rzekomo - damskich...

 

Jeans łączony z beżem

Szorty - H&M, Koszula - Pull&Bear, Okulary - Dolce & Gabbana, Buty - Adidas, Koszulka - Pull&Bear

Powyższa stylizacja to połączenie bardzo modnego beżu z jeansem. Oba kolory mogą być noszone razem lub być powielane osobno (np. spodnie jeansowe plus koszula jeansowa). Stylizacje w tej kolorystyce doskonale spełniają swoją rolę na niezobowiązujących spotkaniach. My zaproponowaliśmy szorty do długości kolan, koszulkę z ciekawym nadrukiem i koszulę zamiast kurtki. Dla uzupełniania stylizacji dodania nuty humoru proponujemy bardzo modne okulary z żółtymi (mogą być tez złotawe) szkłami.

 

Marynarskie pasy

Katana - Pull&Bear, Buty - Kazar, Okulary - Ray Ban, Spodnie - Top Secret, Koszula - Pull&Bear

Kolejna stylizacja dotyczy bardzo silnego trendu marynarskiego. Należy on do ponadczasowych (przy zachowaniu złotej zasady - im mnij tym lepiej), dlatego powraca do nas każdej wiosny. Do koszul w poziome pasy nosimy szale, chusty lub skupiamy się na okularach. Tego sezonu powraca również do nas katana, jednak nie należy ją nosić do trendów sportowych.

 

Sportowy luz

Kurtka - H&M, Buty - Gino Rossi, Koszulka - Lee, Spodnie - Diverse, Okulary - Ralph Lauren, Zegarek - Nixon

Kolejna stylizacja jest utrzymana w trendach sportowych, które z uwielbianiem projektanci przemycają na swoje wybiegi każdego roku. Pamiętaj jednak, by nie popaść w przesadę, wystarczy jeden, dwa motywy z tej idei. Obowiązkiem są luźniejsze spodnie oraz dla wyrównania proporcji buty o dłuższej górze. Przydatne są również dodatki - jak np. sportowy zegarek.

 

Olivka plus granat

Spodnie - Diverse, Koszula - Pull&Bear, Płaszcz - River Island, Okulary - Persol, Buty - Kazar

Ostania stylizacja opiera się na prostocie, rezygnujemy ze zbędnych dodatków, nawet paska. Dopasowane spodnie pozwalają na włożenie koszuli do środka, co będzie tworzyć schludną kompozycję z rozpiętym płaszczem. Jedynym elementem dodatkowym są okulary z niebieskimi szkłami - jak w trendach lat 70-tych.

Zobacz również inne stylizacje i inspiracje do męskiego stylu :

Stylizacje randkowe , Trendy z kampanii, Z nutą elegancji