POLECAMY

Młodzieżowa kolekcja Fishbone by New Yorker

ak jak rtęć w termometrze rośnie w tym sezonie ochota na kolory! New Yorker przedstawia energetyczne propozycje ze linii Fishbone.

Nie ma powodu, aby chować się na stacjach metra! Nowa kolekcja Fishbone Sister zwiastuje kolorowy sezon. Wielobarwne spódnice rurki w odcieniu pastelowego bzu, słonecznej żółci

Chcesz wiedzieć w jakich kolorach Ci do twarzy?
Pytaj i radź na Uroda.pl!

oraz ostrego różu, lub opatrzone ekstremalnymi wytarciami nawet w ciemnych zakątkach metra budzą wiosenne uczucia. Garderoba taka jak lekkie topy, luźne shirty i super kamizelki w tym sezonie mienią się z daleka.

Tak jak rtęć w termometrze rośnie w tym sezonie ochota na kolory. Zanim jednak na dobre rozpocznie się ciepłe lato, modną dziewczynę ogrzeją super kurtki dżinsowe w stylu retro. Kurtki skórzane są nadal trendy. Ale tej wiosny nie pojawiają się one tylko w klasycznej czerni, ale przyciągać będą wzrok dzięki różnym kolorom. Podobnie jak kratka, która w tym sezonie zdobi we wszystkich wariacjach nie tylko luźne koszule i kamizelki oraz stylowe bluzki nylonowe, ale pojawia się także przy dodatkach, z których nie można zrezygnować, takich jak chusty, torby, paski i czapki.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/6 lat temu
Nudne...... Wdomu mam lepsze
/8 lat temu
no no no no no na allegro wszystko lepsze a na tym nic ehe heh he