Malinowska i Janiak dla s.Oliver - zobacz kulisy sesji!

Czy wiesz, jak wygląda prawdziwa sesja zdjęciowa? Kilkanaście, czasem więcej, osób na planie, długie godziny ciężkiej pracy, stos ubrań i dodatków, kilogramy profesjonalnego sprzętu, stoły zastawione kosmetykami, sztuczne światła, chaos, czasem świetna zabawa. Wszystko po to, by z setek zdjęć wybrać to jedno najpiękniejsze. Za kulisy sesji do swojego jesiennego katalogu zaprasza nas marka s.Oliver.

Twarzami kampanii s.Olivier jest jedna z najgorętszych par polskiego showbiznesu: Karolina Malinowska i Olivier Janiak. Przedstawiciele marki nie mieli wątpliwości wybierając Karolinę i Oliviera: „Kierowaliśmy się ich charakterem: to młodzi i niezwykle stylowi ludzie sukcesu. Czują modę i aktualne trendy, i wyjątkowo dobrze się w nie wpisują. Z powodzeniem oddali ducha kolekcji s.Oliver, przyznając przy tym, że świetnie czują się w ubraniach marki.

Chcesz zobaczyć kulisy sesji? Zapraszamy do galerii

Czy elegancka linia Selection, czy najbardziej swobodna QS doskonale pasują do ich charakterów. Gwiazdorska para idealnie wpisała się w konwencję aktualnej kolekcji s.Oliver. Cierpliwie znosili malowanie, stylizowanie, wielogodzinne pozowanie i uwagi fotografa. Karolina Malinowska, oczywiście, pracę na planie sesji zdjęciowej zna od podszewki – w końcu to jedna z najpopularniejszych polskich modelek.

Dwudniowa sesja do katalogu odbyła się 5 i 6 sierpnia w Studio Tęcza na warszawskim Żoliborzu. Stylizacją zajęła się Kasia Foit, make-upem Rober Bielski i o fryzury bohaterów sesji zadbał Grzegorz Kasperski, natomiast na koncepcją i składem katalogu zajęła się Gosia Growińska. Za obiektywem stanął renomowany polski fotograf, Robert Wolański.

Zobacz także: Beata Sadowska stawia na minimalizm

Z Karoliną i Olivierem, którzy doradzą w zakupach i pomogą stworzyć najlepszą stylizację, będzie można spotkać się w: Galerii Malta w Poznaniu 10.10. br., Manfakturze w Łodzi - 23.10, DH Renoma we Wrocławiu - 6.11, Silesia City Center w Katowicach - 20.11.2010 i 4.12 br. w Bonarka City Center w Krakowie.

Zobacz także: Buty Emu - do czego nosić?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/22.10.2010 10:54
Zdjęcia bardzo mi się podobają! Cała kolekcja jesień-zima s.Oliver jest wspaniała!! Na prawdę już nie mogę się doczekać zakupów, na które wybieram się w sobotę :D Na pewno na coś się skuszę...