Madox Design jesień 2015 - Trendy sezonu - Polska moda

Zobaczcie nowości znanej marki
Joanna Mroczkowska / 02.09.2015 06:53

Urodzinowa kolekcja Madox Design (polski brand streetwear'owy kończy w tym roku 4 lata), to ukłon w kierunku sportowego stylu lat 70. Jej charakter podkreślają pastelowe kolory. Jasną, czystą paletę dopełniają delikatne wzory w postaci niewielkich owadów. Znak rozpoznawczy kolekcji, który pokochałyśmy od razu. To właśnie one okazały się podstawowym motywem najnowszych propozycji założyciela marki, Damiana Nowackiego.

Madox Design - kolekcja na jesień 2015

W kolekcji nie zabrakło znanych modeli ze wcześniejszych linii, tylko że w nowej odsłonie, czyli spodni z klapą, ortalionowej parki czy koszuli z kieszeniami. Zgodna z aktualnymi trendami limitowana linia Madox Design z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom aktywnego wypoczynku. Jej atutem są przede wszystkim naturalne tkaniny, wśród których nie zabrakło denimu oraz bawełny.


|zdjęcia: Daniel Jaroszek/LADS, modelka Hanna Koczewska (Model Plus) oraz model Cezary Dudek (AS Management), stylizacje Marta Śliwińska, makijaż i fryzury Sławek Oszajca, produkcja Piotr Pomianowski|

Więcej modnych propozycji na jesień: