Z polską metką: kontynuacja hippisowskich trendów wg Kality

Zobaczcie szałowe zdjęcia projektantki!

Lata 70. to najmocniejszy trend w tym sezonie. Nigdy wcześniej moda nie była tak lekka, wielobarwna, nietuzinkowa, zabawna i przerysowana. Dlatego też polska projektantka postawiła właśnie na tę dekadę. A w jej najnowsze kolekcji znajdziecie: kwieciste tuniki, zwiewne sukienki, dużo marszczeń i falbanek.


„Czerpiąc pełnymi garściami z tej fantastycznej inspiracji stworzyłam sylwetki nowoczesne, ale bardzo mocno obsadzone w stylu lat 70. i boho. Była to dla mnie niezwykła zabawa w dobieranie printów, kolorów, ale też skupiłam się na tym, żeby nie potraktowa tego natchnienia dosłownie, żeby nie przebra kobiet, tylko sprawi, żeby bawiły się w tym sezonie modą tak dobrze jak ja”

- mówi Lidia Kalita
Jednym z kluczowych elementów kolekcji Lidii Kality na wiosnę-lato 2015 jest zamszowy płaszcz z ręcznie ciętymi frędzlami, a towarzyszą mu kurtka i kozaki, które współgrają z pozostałymi częściami kolekcji. Tuniki, sukienki, szorty, czy spódniczki we wzory odzwierciedlają prawdziwy fenomen lat 70., polegających na połączeniu elegancji, seksapilu i stylu hippie. Podoba się wam?

Kredyty do sesji:

Zdjęcia: Julia Kalita
Stylizacja: Lidia Kalita
Scenografia: Ewa Iwańczuk
Make up: Wilson / Warsaw Creatives
Włosy: Sandra Kpodonou
Modelka: Joanna Pieczaba / D’Vision

Sprawdźcie więcej kolekcji z polską metką:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)