Abstrakcyjne malarstwo inspiracją kolekcji Ewy Szabatin

Zobaczcie jej zimową kolekcję na rok 2016

Ewa Szabatin przebranżowiła się na dobre. Stworzyła kolejną kolekcję, tym razem swoje projekty na jesień i zimę 2015/2016 zaprezentowała podczas słynnych targów mody Premium w Berlinie. W kolekcji dominują kolory fuksji, szafiru oraz głębokiej czerni przełamanej jasną bielą. A co jeszcze powinniście wiedzieć o nowych projektach Ewy?

Shabatin - kolekcja jesień-zima 2015/2016

Inspiracją do stworzenia kolekcji SHABATIN jesień/zima 2015/16 była sztuka Alexandra Caldera. Jego abstrakcyjne malarstwo stały się źródłem pomysłów do stworzenia kolekcji dla Ewy Szabatin, jak również dla Roberta Kuty, który jest autorem nadruków.

Wyraziste formy ubrań w połączeniu z barwnymi wzorami stanowią niecodzienną całość, która świetnie ze sobą współgra. Przynajmniej takie jest nasze zdanie. A wy co myślicie o projektach znanej celebrytki?


Więcej mody z polską metką:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/4 lata temu
Abstrakcyjne malarstwo i piżamka/garnitur w serduszka? "LOVE" i ażurki? Nie wiem kto jest grupą docelową tejże kolekcji i do czego aspiruje autorka, ale jest to mocno wtórne (choć pewnie gdzieś tam popularne) i plasuje się na półce z "markami" typu house, cropp, czy inne młodzieżowe sieciówki.