POLECAMY

Dobierz bieliznę do temperamentu!

Co radzimy?
Dobierz bieliznę do temperamentu! fot. kolaż polki.pl

Idealna bielizna to nie tyko taka, w której będziesz świetnie wyglądać i która dopasuje się do twojego ciała pięknie je modelując... Choć już samo to jest niezwykle ważne. Warto jednak dopasować bieliźniane komplety do swojego temperamentu i trybu życia. Aby stały się drugą, lepszą skórą! Oto nasze pomysły, jaką bieliznę wybrać dla romantyczki, miłośniczki trendów, albo typowej miss sporty!

Przy doborze świetnej bielizny z pewnością najlepiej doradzi profesjonalista. Naszym doradcą jest Jolanta Lewicka - specjalistka od brafittingu i zarazem właścicielka salonów Li Parie.

Zapraszamy do salonów Li Parie, które oferują najpiękniejsza bieliznę,najlepszych marek z całego świata. W każdym z olśniewających salonów, Li Parie proponuje indywidualną pracę z klientem poprzez pomoc profesjonalnych brafitterek. Zaskakują nowościami, trendami, miłą atmosferą i profesjonalizmem.

1. Bielizna dla romantycznki

Idealne będą koronki, ale nie tylko. W aktualnych trendach znajdzie się mnóstwo idealnej bielizny dla romantyczek. Można chociażby pójść w stronę tendencji retro - z majtkami z podwyższonym stanem lub ze zmysłowymi pasami do pończoch.
 


2. Bielizna dla fashionistki

Jakie są teraz najmodniejsze modele bielizny? Te zmysłowe, z uwodzicielskimi paskami. Są wyjątkowo charakterystyczne, a o ich wyjątkowości świadczy fakt, że gorsety w takim stylu noszą bloggerki i gwiazdy na całym świecie np. zamiast topów pod damskie garnitury.
 

 

3. Bielizna dla sporty girl

Tu liczy się nie tylko piękny, seksowny wygląd, ale i wygoda. Praktyczne i idealne dla kobiet aktywnych będę komplety gładkie o wygodnych krojach na przykład z zabudowanymi figami. Dobra będzie też koronka, ale w wygodnym fasonie, bez niepotrzebnych usztywnień.
 
NASZ EKSPERT: Jolanta Lewicka,
specjalistka od brafittingu i właścicielka
salonów Li Parie
 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/4 lata temu
Piękne, ale pewnie drogie. Szkoda :(