Letnia kolekcja strojów plażowych H&M

LETNIA KOLEKCJA STROJÓW PLAŻOWYCH H&M – dedykowana ikonie stylu, Kylie Minogue...
/ 20.03.2007 09:40
Tego lata głównym motywem w H&M jest Australia i jej zrelaksowany, sportowo-plażowy nastrój, połączony z szykownym wyglądem i mnóstwem błyszczących, metalizowanych motywów.

W swojej kolekcji H&M uczciło błyszczącą księżniczkę muzyki pop, ikonę stylu – Kylie Minogue. H&M zaprojektowało limitowaną, szykowną i awangardową linię strojów plażowych, zainspirowaną osobistym stylem gwiazdy. Kylie jest także modelką nadchodzącej kampanii kostiumów kąpielowych.

Limitowana linia “H&M kocha Kylie” jest częścią dużej kolekcji kostiumów plażowych H&M, składa się z 15 modeli i pojawi się we wszystkich sklepach H&M, które prowadzą działy mody damskiej, w połowie maja.

„Kiedy myślimy “Australia” i “glamour” to myślimy Kylie. To taka stylowa osoba…” – mówi Margareta van den Bosch, szefowa działu projektów H&M.

„Współpraca z H&M przy tworzeniu tej linii była wspaniałym doświadczeniem. Te stroje są dla mnie wyrazem letniej beztroski, swobodnego szyku i świetnej zabawy” – powiedziała Kylie.

10% kwoty wydanej przez klientów na towary z tej kolekcji będzie przekazane na rzecz fundacji WaterAid. Działania międzynarodowej organizacji charytatywnej, jaką jest WaterAid, poświęcone są zapewnieniu czystej wody, lepszej higieny i edukacji w tym zakresie, mieszkańcom najbiedniejszych części globu.

„WaterAid cieszy się bardzo długą i wartościową współpracą z H&M. Tym bardziej jesteśmy szczęśliwi, że możemy być zaangażowani w działania związane z linią „H&M loves Kylie”. Pieniądze zebrane dzięki tej współpracy, będą miały kolosalny wpływ na życie ludzi w krajach, w których pracujemy. Każde 15 funtów umożliwia jednej osobie dostęp do czystej wody, właściwej higieny oraz podstawowej edukacji w zakresie higieny” – powiedziała Barbara Frost, Chief Executive WaterAid.

Kylie to artystka uznana na całym świecie. Jej gorący temperament twórczy i pasja życia zainspirował całą generację kobiet. Kylie stworzyła ponad światowych 40 hitów i siedem utworów, które stały się numerem jeden list przebojów Wielkiej Brytanii. Dodajmy do tego wspaniałe trasy koncertowe i udaną karierę aktorską, a nie zdziwimy się, że została okrzyknięta “showgirl” wszechczasów.

Firma H&M została założona w 1947 roku w Szwecji. Dziś do sieci należy ponad 1300 sklepów w 28 krajach świata, a marka stała się synonimem dostępnej współczesnej mody i ubrań wysokiej jakości. Kolekcje kreowane są przez własnych projektantów firmy.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/04.07.2008 07:59
mozna jeszcze zauwazyc kilka niedokladnosci ale ta ogulnie mowiac jest ok