POLECAMY

Letnia akcja recyklingowa w Calzedonii

Przynieś do Calzedonii swój stary kostium kąpielowy, a otrzymasz bon na zakupy. Ruszyła właśnie letnia akcja recyklingowa w sklepach Calzedonia. Sprawdź jej szczegóły.

Odwiedź jeden ze sklepów Calzedonia w Polsce i zostaw swoje niechciane ubrania jakiejkolwiek marki w pojemniku I:CO. Za każdą pozostawioną rzecz otrzymasz bon o określonej wartości do wykorzystania przy zakupie produktów Calzedonia (nie jest wymagany zakup nowych produktów w chwili otrzymania bonu).

  • Za każdy damski kostium kąpielowy bądź damską odzież plażową otrzymasz 1 bon o wartości 20 zł na zakup nowego damskiego kostiumu kąpielowego bądź damskiej odzieży plażowej.
     
  • Za każdy męski kostium kąpielowy bądź męską odzież plażową otrzymasz 1 bon o wartości 12 zł na zakup nowego męskiego kostiumu kąpielowego bądź męskiej odzieży plażowej.
     
  • Za każdy dziecięcy kostium kąpielowy bądź dziecięcą odzież plażową otrzymasz 1 bon o wartości 8 zł na zakup nowego dziecięcego kostiumu kąpielowego bądź dziecięcej odzieży plażowej.

Bony nie kumulują się. Klient przy zakupie nowego produktu może wykorzystać tylko jeden bon na wyżej opisanych zasadach. Każdy bon może być wykorzystany do dnia 30 czerwca 2014 w każdym ze sklepów Calzedonia w Polsce biorących udział w kampanii.

Każdy bon odpowiada jednej transakcji, co znaczy, że można go wykorzystać tylko jeden raz. Bonów nie można wymieniać na gotówkę ani na inne bony. Bonów nie wolno łączyć z kartami zniżkowymi ani z żadnymi innymi rabatami/promocjami.

Akcja trwać będzie od 01/04/2014 do 30/06/2014.

Twoje używane ubrania zostaną wysłane bezpośrednio do firmy I:CO, która specjalizuje się w recyklingu i współpracuje wraz z firmą Calzedonia w tym zakresie!

Polecamy: Akcja recyklingowa w Intimissimi

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)