Krótkie spodenki, czyli celebrytki pokazują nogi

Są głównym punktem programu każdego lata. Gwiazdą każdego nadmorskiego deptaka i miejskich ulic. Krótkie spodenki - bez nich lato nie istnieje. Jak noszą je panie na salonach?
Marta Kosakowska / 28.09.2007 23:05

Są głównym punktem programu każdego lata. Gwiazdą każdego nadmorskiego deptaka i miejskich ulic. Krótkie spodenki - bez nich lato nie istnieje. Jak noszą je panie na salonach?

Fot. MW Media

Ciężko stwierdzić, że krótkie spodenki to trend czy hit obecnego sezonu, bo to absolutnie uniwersalny ciuch na tę porę roku. Zatem jeśli zainwestujecie w dobrej jakości ponadczasowy fason i kolor, np. biel, spokojnie posłuży wam na co najmniej na dwa sezony. Znane panie również o tym wiedzą.

Zobacz również: Na krótko - We-Dwoje.pl stylizuje

 

Krótko i dżinsowo

Zdecydowanie na co dzień, na plażę lub piknik w parku - krótkie, dżinsowe spodenki. Model najbardziej trendy? Wyczarowany własnoręcznie ze starych dżinsów. Ciach, ciach i gotowe. Można je łączyć praktycznie z dowolną górą. W zależności od butów i dodatków, stworzą strój bardziej na luzie lub z rockowych sznytem. Spójrzcie, do czego noszą je Maja Bohosiewicz, Agnieszka Włodarczyk i Edyta Herbuś.

Fot. MW Media

Zobacz również: Styl rockowy - moda uliczna

 

Białe spodenki

Obok krótkich dżinsów warto mieć w szafie również spodenki w bardzo modnym tego lata kolorze bieli. Pasują do wszystkiego. Z nimi nie straszny wam ani styl marynarski ani kolory fluo. W wersji dla odważnych, w połączeniu z kozakami, wzorem Agnieszki Popielewicz.

Fot. MW Media

Zobacz również: Białe ubrania na lato - stylizacje celebrytek

 

Czy aby nie za krótko?

Zgrabne, jędrne i wysportowane nogi to niewątpliwy atut, pytanie tylko, czy nadmierna ich ekspozycja wpisuje się jeszcze w granice dobrego smaku? Bo czasem trudno wychwycić czy to jeszcze spodenki czy już bielizna...

Fot. MW Media, w zajwace MW Media

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/12.07.2011 12:38
ładne nogi to mogą pokazywać
/12.07.2011 21:19
Wiele z drogich pań zapomina, że szorty lepiej nosić na zgrabnych nóżkach. Niestety zdarza nam się widzieć cellulit tu i tam. Jak ktoś ma grube nogi to niech nosi dżinsy i tyle.
/12.07.2011 08:39
Czy aby nie za krótko? Ani trochę, tak jest idealnie ;-) piękne nogi trzeba eksponować.