Koszulki 3D - top 10!

Koszulki 3D - top 10!

Mamy dla was garść realistycznych t-shirtów, które są pełne barw i szczegółów. Jeśli macie ochotę na drapieżnego i milusińskiego zwierzaka lub bajeczny krajobraz w swojej szafie, zobaczcie nasze koszulkowe typy!
/ 12.06.2018 15:57
Koszulki 3D - top 10!

Dzikie i domowe zwierzęta wkradły się do kolekcji koszulek i wyrazistym, głębokim spojrzeniem podziwiają świat. Popularnym motywem na t-shirtach są także piękne miejsca, których widok zapiera dech w piersiach. Dzięki projektanckim trikom mamy wrażenie, że wszystko, co znajduje się na tym wygodnym elemencie garderoby jest żywe i prawdziwe. Na wierzch możemy natomiast założyć np. bluzę rozpinaną. Taki zestaw pasuje zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Zobaczcie top 10 realistycznych t-shirtów!

 

Lwy i tygrysy

Marzy ci się podróż w nieznane, połączona z obcowaniem w zgodzie z naturą? Na początek spraw sobie t-shirt z nadrukiem z rodziny kotowatych i poczuj dzikość w sercu, a przede wszystkim na sercu! W ofercie znajdziemy też koszulki damskie bez rękawów

Koszulki 3D - top 10!
The Mountain

 

Wilki

Zamieszkujące lasy, równiny i tereny bagienne wilki, wkradły się do kolekcji koszulek i prezentują się niezwykle okazale. Może i ty masz ochotę na tak bardzo realistyczny t-shirt ze zwierzakiem wyjącym do księżyca? A jeśli nie - zawsze pozostają ci zwykłe t-shirty damskie bez nadruku.

Koszulki 3D - top 10!
The Mountain

 

Psy

Teraz możesz mieć swojego ukochanego czworonoga zawsze przy sobie. A to wszystko za sprawą najnowszej kolekcji t-shirtów, na których znajdziecie najpopularniejsze rasy psów. Rzućcie okiem na nasze propozycje i wybierzcie model dla siebie!

Koszulki 3D - top 10!The Mountain

 

Koty

Teraz nasze milusińskie kociaki możemy mieć na swojej koszulce. Zobaczcie najnowsze propozycje wśród t-shirtów i wybierzcie bardziej słodki lub bardziej drapieżny model dla siebie! Która propozycja pojawi się w waszych szafach?

Koszulki 3D - top 10!
The Mountain

 

Gady i płazy

Tym razem mamy coś dla miłośników żab i dinozaurów. Jeśli macie ochotę na niezwykle realistycznego gada lub płaza na swoim t-shircie, koniecznie zobaczcie propozycje poniżej. Która koszulka przypadła wam do gustu?

Koszulki 3D - top 10!
The Mountain

 

Konie

Dawniej najpopularniejsze zwierzę pociągowe, a obecnie najlepszy przyjaciel wielu z was. Jeśli te piękne istoty są bliskie waszemu sercu, zobaczcie jak pięknie wyglądają w kolekcji koszulek! Kto z was skusi się na taki model?

Koszulki 3D - top 10!
The Mountain

 

Krajobrazy

Miłośnicy dalekich podróży i odwiedzania ciekawych miejsc zwrócą uwagę na modele koszulek poniżej. Przeniosą was bowiem do bajecznych miejsc w różnych zakątkach świata. Kto z was skusi się na tak oryginalny t-shirt?

Koszulki 3D - top 10!
The Mountain

 

Owady

Jeśli przyrodnicze kanały znajdują się w zakładce twoich ulubionych, telewizyjnych programów, rzuć okiem na t-shirty poniżej. Z pewnością przypadną ci do gustu modele prosto z owadowego świata!

Koszulki 3D - top 10!
The Mountain

 

Myślistwo

A oto t-shirty dla fanów szeroko rozumianego myślistwa. Jeśli z zapartym tchem śledzisz łowieckie informacje lub w każdej wolnej chwili organizujesz wyprawy do lasu na "polowanie", ten model koszulki jest właśnie dla ciebie!

Koszulki 3D - top 10!
The Mountain

 

Militaria

Koszulki z militarnym motywem w tle przypadną do gustu tym mężczyznom, których interesuje wojenna tematyka. Zobaczcie t-shirty, gdzie psy wcielają się w różne, żołnierskie role i wybierzcie model wpisujący się wasze upodobania!

Koszulki 3D - top 10!
The Mountain

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (15)
/01.04.2017 20:11
Niestety taniej jakości podróbki koszulek firmy Mountain. Oczywiście wzory w większości też. Mam parę oryginalnych z USA i efekt jest fajny, ale nie taki jak na foto. Nie jest to realne na bawełnie. Strach pomyślec jakie są podróby... Zawsze sprawdzajcie KONTAKT na stronie. Jak nie ma polskiego adresu, nr telefonu i mail się kończy gmail lub innym komercyjnym to nie ma co ryzykować...
/15.03.2017 09:59
veoveo i the montana to oszuści! nie polecam, zły rozmiar niż zamawiałam, próbowałam reklamować i chciałam zwrotu pieniędzy. Nic nie oddali mimo obietnic. Nie polecam to oszuści!
/09.02.2017 09:43
Gdzie ten filmik o sposobie produkcji? Nie znalazłam, za to klonują sklep pod inna nazwą, bo już chyba za dużo złego o tulzo jest. Kiedyś nazywali się hizars. Dane firmy w sklepie nie są zgodne z wymaganiami jakie stawiane są e-sklepom w Polsce.
POKAŻ KOMENTARZE (12)