Koszule

Oryginalne, wielobarwne koszule hawajskie; idealne na weekend koszule w kratę, znakomite na klubowy wieczór modele w kontrastowe pasy; czy klasyczne i doskonałe do pracy. Szeroka paleta kolorów, wzorów, aktualne fasony zadowolą najbardziej wybredne gusta zarówno młodych, jak i nieco starszych panów.
Marta Wilczkowska / 28.07.2016 10:54

moda męskaFirma Georg Haupt Bekleidungswerke GmbH. & CO z niemieckiego miasta Lippstadt znana jest miłośnikom markowych, dobrej jakości koszul na całym świecie. Obecna od ponad 50 lat na niemieckim rynku, zdobyła już uznanie i przywiązanie licznych klientów. Nic więc dziwnego, że firmie udało się osiągnąć sukces także poza granicami kraju. Jak dotąd koszule z logo Haupt zdążyli już polubić panowie z Niemiec, Austrii, Holandii, Belgii, USA a także ze Szwajcarii i Szwecji. Teraz wysoką jakością i niebanalnym designem mogą cieszyć się także Polacy. Dystrybucją koszul Haupt zajmie się firma Pelo Polska znana z dostarczania mężczyznom znakomitej jakości dzianin i dodatków.

koszula męskaW ofercie firmy znajduje się niezwykle bogaty wybór koszul zarówno casualowych, jak i eleganckich. Praktycznie każdy mężczyzna – o ile ceni jakość i styl zgodny z obowiązującymi trendami – znajdzie we wzornictwie proponowanym przez Haupt coś dla siebie. Oryginalne, wielobarwne koszule hawajskie; idealne na weekend koszule w kratę, znakomite na klubowy wieczór modele w kontrastowe pasy; czy klasyczne i doskonałe do pracy modele z linii Hauptstadt. Szeroka paleta kolorów, wzorów, aktualne fasony zadowolą najbardziej wybredne gusta zarówno młodych, jak i nieco starszych panów.

Zobacz, z czym nosić koszule jeansowe?

Kolekcja koszul Haupt to triumf koloru. Eteryczne, jasne, migotliwe odcienie przywołują na myśl pierwsze promienie porannego słońca a naturalne barwy flory i fauny przenoszą nas w klimaty egzotycznych krain. Wyróżnikiem dla kolekcji jest biel oraz odcienie błękitu i zieleni. Są one podstawowym składnikiem lub tłem dla kompozycji kolorystycznych. Uzupełniają je przyciągające wzrok fiolety - od liliowego po purpurowy oraz cała paleta odcieni czerwieni.

Tradycyjnie już w kolekcji Haupt dominują kratki od różnych oblicz mikrogeometrii, poprzez nieco większe, aż po duże „okna”. Tuż za kratką podążają modne w tym sezonie prążki i paski. W kolekcji znalazły się również klasyczne koszule gładkie.