Zobacz zapowiedź jesiennej kolekcji Marks & Spencer

Zobacz najnowsze propozycje marki
Za oknem lato, ale my już modowo przygotowujemy się do jesieni i zimy 2013/2014. Powoli przedstawiamy wam najciekawsze kolekcje popularnych marek oraz te wprost z wybiegów mody. Zobaczcie, co brytyjska marka Marks & Spencer przygotowała na nadchodzące miesiące?

Nowy, jesienno-zimowy sezon w Marks & Spencer to festiwal kobiecości: śmiałe linie, kroje podkreślające kształt ciała i wzornictwo adaptujące najciekawsze światowe trendy. Sylwetki, jakie znajdziemy w nowych kolekcjach rozstrzelone są pomiędzy elegancką, inspirowaną stylem retro Femme Fatale a lekko androgeniczną, minimalistyczną Modern Elegance.

Między nimi znajdziemy Wild Opulence, ubrania o prostej formie i ciekawych, wyrazistych nadrukach, dynamiczny kolaż kratki, skóry i zwierzęcych wzorów w stylu London Calling i dekadencką, wieczorową Dark Drama. W jesienno-zimowym sezonie Marks & Spencer wyraźnie faworyzuje świetne krawiectwo, bogato zdobione tkaniny o ciekawych, dekoracyjnych fakturach, obfitość brokatu, skórę i sztuczne futro.

Zobaczcie również:

Zajrzyjcie do galerii zdjęć Marks & Spencer na jesień 2013:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)