POLECAMY

To ona będzie twarzą najnowszej kampanii Marks & Spencer

Zobacz ofiarę ataku szaleńca kilka lat po tragedii
To ona będzie twarzą najnowszej kampanii Marks & Spencer fot. ONS

Chociaż informacja nie została jeszcze potwierdzona przez zarząd Marks & Spencer, to już po internecie krążą plotki o nowej kolaboracji marki. Brytyjski dziennik Daily Mail opublikował zdjęcia backstage sesji zdjęciowej do najnowszej jesienno-zimowej kampanii Marks & Spencer. Widnieją na nich, zdobywczyni Oscara Helen Mirren oraz ofiara poparzenia kwasem, prezenterka telewizyjna Katie Piper.

30-letnia Katie Piper była wschodzącą gwiazdą brytyjskiej telewizji do chwili gdy zazdrosny chłopak, Daniel Lynch zmienił jej życie o 180 stopni. W marcu 2008 roku wynajęty przez jej byłego partnera mężczyzna (Stefan Sylvestre), oblał ją kwasem siarkowym. Od tamtej pory Katie Piper przeszła ponad 40 operacji plastycznych. Jej oprawcy dostali kolejno podwójne dożywocie oraz dożywocie z możliwością przedwczesnego wyjścia z więzienia po 16 i 12 latach.

Katie Piper nie poddała się. Wsparcie ze strony rodziny, mediów i Brytyjczyków sprawiły, że ponownie stanęła na nogi. Niegdyś piękna Katie Piper po wielu latach ogromnej męczarni "odzyskała" twarz. Napisała kilka książek oraz założyła fundację sygnowaną własnym nazwiskiem. Od lat jest wzorem do naśladowania, nie dziwimy się więc, że to właśnie ją brytyjska marka Marks & Spencer wybrała na twarz swojej najnowszej kampanii. Już niedługo więcej informacji na temat Katie Piper i jej nowego wyzwania jako modelki znajdziecie u nas na Polki.pl!

Zobaczcie więcej:
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/5 lat temu
Pheroniqe18, ona nie jest "zwykłą prezenterką". Nie masz pojęcia, jak wiele dobrego zrobiła dla innych kobiet. Po wielkiej tragedii, zamiast siedzieć i opłakiwać swoje życie, wzięła się w garść i oddała siebie innym. To ona uczy kobiety wiary w siebie i daje siły, by mogły walczyć o swoje szczęście. Co TY zrobiłaś wielkiego dla innych? Naprawdę chciałabyś zająć jej miejsce?
/5 lat temu
TA, jestem ciekawa czy nie będąc prezenterką dostałąby taką propozycję :/ zwykła dziewczyna choćby nie wiem jak piekna musi się dwoić i troić jeśli chce takową dostać, po poparzeniu może już w ogóle zapomnieć.. nie wiem z czego aż taki zaciesz
/5 lat temu
i tak nadal jest piękna! ponoć piękno z duszy wypływa i można nawet na zewnątrz je dostrzec
POKAŻ KOMENTARZE (2)