POLECAMY

Kolekcja Casa Blanca na jesień i zimę 2010/2011 od Charles Vögele

W Casa Blance hasłem jesieni jest „mieszaj i dobieraj”. Na początek sezonu jesiennego 2010 kolekcja stawia przede wszystkim na „rozbawione” elementy.

Casa Blanca Women
„Nostalgic Collage”


W Casa Blance hasłem jesieni jest „mieszaj i dobieraj”. Na początek sezonu jesiennego 2010 kolekcja stawia przede wszystkim na „rozbawione” elementy. Wiodącym tematem jest mieszanka rozmaitych nadruków ze stylizowanymi na historyczne malarstwo różami, wzorów złożonych z licznych, drobnych rokokowych motywów kwiatowych oraz klasycznych krat tartanowych – łączonych z abstrakcyjnymi minimalistycznymi wzorami. Nostalgiczne kurtki mundurowe łączy się dla kontrastu z romantycznymi dżersejowymi sukienkami, a fantazyjną dzianinę z tunikami z nadrukowanymi motywami rokokowych kwiatów. Sportowe, wąsko krojone dolne części garderoby, głównie znoszone dżinsy, nosi się do obszernych gór. Jeśli chodzi o dodatki, akcentowymi elementami na kurtkach i żakietach są kuliste guziki i wojskowe pagony, a na sukienkach, spódnicach i bluzkach – romantyczne falbanki i aksamitne tasiemki. Stylizację dopełniają odpowiednie chusty, szaliki, paski i torebki. Oryginalne kolory różu i błękitu oraz nowatorskie propozycje wzorów nadruków, na przykład kratka, to charakterystyka bielizny tej kolekcji. Dopełnieniem są obszycia – frywolne koronki – podkreślające ogólny modowy trend – więcej seksowności na co dzień. 

Casa Blanca Men
„Soft Lights”

Sezon otwiera bardzo męska, sportowa tematyka modowa, w czystych ale ciepłych barwach. Motto tego luzackiego wizerunku casual to radość z dobierania różnych elementów oraz dobre samopoczucie. W centrum nowego stylu znajdują się luźne, wygodne kroje spodni oraz swobodne koszule z rozmytymi nadrukami i bawełniane bluzy z kapturami. Do koszul w kratę oraz znoszonych, wytartych dżinsów idealnie pasują lekkie wiatrówki albo skórzany bluzon – efektem jest podkreślający figurę Comfort dressing. Modną stylizację idealnie uzupełniają dodatki: szaliki, paski, nakrycia głowy i torby na ramię.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)