Kobieta Quelle

Kobieta Quelle to kobieta młoda duchem, odważna i podążająca za najnowszymi trendami mody. Nosi fiolety, szarości i ubiera się w modne tweedy.
/ 05.10.2007 22:18
Kobieta Quelle to kobieta młoda duchem, odważna i podążająca za najnowszymi trendami mody. Nosi fiolety, szarości i ubiera się w modne tweedy.

Elegancki tweed
Wełna, kaszmir i tweed to ulubione jesienne materiały Klientek Quelle. Z nich wykonano niepowtarzalne fasony płaszczy oraz przedłużonych kurtek. Spodnie, spódnice oraz żakiety wciąż zachwycają swoją klasyczną formą.
Elegancja w stylu Quelle jawi się w kolorach szafiru, brązu oraz szarości.
Są to stylowe połączenia dzianinowych kardiganów z wąskimi spodniami, jak i atłasowe bluzki zestawieniu z ołówkowymi spódnicami. Nieodłącznym elementem garderoby kobiety Quelle są wciąż modne kamizelki. Mufki, kapelusze oraz długie rękawiczki staną się obowiązkowymi elementami jej garderoby.

Codzienna dzianina
Casualowe propozycje to kompozycje wyrobów dzianinowych z nieśmiertelnymi dżinsami. Ubrania na co dzień są odważne i pełne zmysłowości. Głębokie dekolty, podkreślona linia talii oraz przebojowe niestandardowe zestawienia dopełniają wizerunku pewnej siebie kobiety.
Miejski styl to swobodne połączenia lekkich sweterków, jednorzędowych żakietów (z paskiem) z jeansowymi spódnicami czy bermudami. Uzupełnieniem tego stroju są wysokie botki o masywnym słupku.

W kolekcji Quelle dominującymi kolorami są wspomniane odcienie szarości, brązu jak i soczyste czerwienie oraz elektryzujące odcienie błękitu.

Quelle to firma międzynarodowa, istniejąca już 80 lat. Swoje kolekcje prezentuje w regularnie wydawanych katalogach, które można otrzymać bezpłatnie dzwoniąc pod numer 061 664 48 00 lub wchodząc na www.quelle.pl.

Dwa razy do roku wydaje Katalog główny, w którym modelki i modele z całego świata prezentują najnowsze tendencje ze świata mody. Idąc naprzeciw zapotrzebowaniu Klientów systematycznie poszerza asortyment w Katalogach głównych oraz wydaje katalogi tematyczne, które stanowią ich dopełnienie:
  • Scena Mody- prezentuje najnowsze trendy dla kobiet i mężczyzn, którzy dbają o swój styl.
  • Twoja moda- to elegancka i klasyczna moda dla kobiet, zarówno na co dzień, jak i na wyjątkowe okazje.
  • Men’s Style- katalog z swobodną modą męską w szerokim wyborze rozmiarów.
  • Świat mody męskiej- to sportowy strój na luzie oraz perfekcyjna garderoba męska
  • Maxi Quelle- swobodne fasony, modne kroje- moda dla Pań od rozmiaru 44.
  • Baby- to moda ciążowa, ubranka dla niemowlaków i wyposażenie pokoju dziecięcego
Zróżnicowana oferta katalogowa, wiele artykułów po korzystnych cenach oraz dowóz towaru do domu Klienta sprawia, że Quelle jest wiodącym domem sprzedaży wysyłkowej w Europie.