Klasyczna elegancja w najmodniejszych kolorach sezonu

Indywidualny charakter, dbałość o szczegóły i jakość wykończenia – to najważniejsze cechy wyróżniające ubrania firmy Makalu.
/ 01.06.2008 00:09
Indywidualny charakter, dbałość o szczegóły i jakość wykończenia – to najważniejsze cechy wyróżniające ubrania firmy Makalu.

W wiosenno-letniej kolekcji projektanci firmy Makalu zwrócili szczególną uwagę na najbardziej charakterystyczny trend sezonu: kolory. To właśnie kolorystyka – żywa, energetyczna, sprawia, że klasyczne propozycje firmy, mają w wiosenno-letniej odsłonie nowoczesny sznyt. Klasyczna elegancja w najmodniejszych kolorach sezonu

Mocno nasycone żółcie, zielenie, pełne energii i słońca pomarańcze oraz czerwienie pulsują kolorami na bluzkach, tunikach, topach i T-shirtach.

Uwagę zwraca oszczędna w formie żółta bluzka bez rękawów i dynamiczne zestawienia kolorystyczne (żółcie i zielenie). Obecność zaznaczają czerń i szarość. Ta ostatnia świetnie łączy się z żywymi kolorami, np. żółcią.

Dla przeciwwagi i zachowania klasycznej prostoty, spodnie i spódnice utrzymane są w jasnej, pastelowej kolorystyce. Kolory ziemi: brązy, beże, khaki, odcienie szarości, brudnej bieli skontrastowane z błyszczącymi dodatkami tworzą jeden z najgorętszych trendów sezonu: safari.

Kolejny trend, to sztuka w modzie. W kolekcji Makalu znajdziemy barwne nadruki na tkaninie oraz białe bluzki z czarnymi, graficznymi wzorami.

Wiosna i lato to zawsze czas na kwiaty. Najmodniejsze, to te wielkie, nasycone kolorem w delikatnych, zwiewnych jedwabiach. Kolorowo i bardzo kobieco. Wprost idealnie na ciepły, letni wieczór.

W kolekcji znajdziemy materiały idealne na lato w mieście: wygodne bawełny, lny, chłodne satyny i jedwabie.

Elegancja z nutą nonszalancji, lekkość i zwiewność formy (asymetryczne dekolty, wiązania na jedno ramię), to kolejny ślad najnowszych światowych trendów. Kolekcja Makalu na sezon wiosna-lato 2008, to współcześnie podana klasyka.

* nowością jest wprowadzenie odzieży w rozmiarze 44.