Kanye West adidas Originals - Trendy sezonu - Modne ubrania

Zobaczcie ją koniecznie!
Joanna Mroczkowska / 02.11.2015 07:07

Kanye West i adidas Originals przygotowali nową, bardzo odważną kolekcję - Yeezy Season 1. Uniwersalne  i uniseksowe projekty z militarnymi akcentami są odpowiedzią słynnego gwiazdora i męża Kim Kardashian na rosnące tempo współczesnego życia. Kolekcję odzieży w stonowanej gamie kolorystycznej uzupełniają acesoria a także buty YEEZY Boost 950. To właśnie one naszym zdaniem zrobią największą furorę. Czy wam też przypominają obuwie z Gwiezdnych Wojen? Szał!

Yeezy Season 1 - Kanye West x adidas Originals

Zdaniem Kanye (możliwe, że przyszłego prezydenta USA), moda powinna przede wszystkim pomagać człowiekowi, być czymś więcej niż jedynie ładnym opakowaniem. Te właśnie słowa stały się główną inspiracją dla stworzenia debiutanckiej kolekcji Yeezy Season 1.

Kanye West Yeezy
fot. adidas Originals


Wyraźną inspiracją dla artysty był styl militarny, stąd też dużo zieleni, czerni oraz szarości. Kolekcja pełna jest kontrastów – styl uliczny miesza się w niej z luksusem, vintage ze współczesnością. Kolekcja jest niekonwencjonalna i odważna, taka właśnie jak i jej twórca. Jesteśmy jednak przekonane, że kolekcja osiągnie wielki sukces. W końcu to Kanye a Kanye jest tylko jeden. A w połączeniu z kultową marką - sukces gwarantowany!


 

@blackmarketusa will be releasing Yeezy Season 1 at 12am CST tonight. Follow them for details.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kanye West (@yeezyscloset)


Kanye West jesienią i zimą 2015/2016 proponuje między innymi: kurtki typu bomber, parki, oversizeowe swetry, krótkie topy czy przylegające do ciała body i legginsy. Jak myślicie? Znajdziecie w niej coś dla siebie?

Więcej modnych hitów na jesień: