adidas Originals by Jeremy Scott - Kolekcja jesień 2015 - Trendy sezonu

Kochamy to!
Joanna Mroczkowska / 22.09.2015 06:04
Jeremy Scott to amerykański projektant, którego wprost uwielbiamy. Zarówno jego projekty jak i te, które tworzy dla Moschino czy adidas Originals są zawsze świetną ucztą estetyczną - wysoką modą z przymrużeniem oka. Designer uznawany jest za największego buntownika w świecie elegancji, w tym sezonie ma dla nas kilka nowych stylistycznych propozycji. W ramach kolekcji dla adidas Originals pojawią się między innymi koszulki i legginsy w psychodeliczne, zakręcone, inspirowane latami 60. wzory.

Jeremy Scott dla adidas Originals - kolekcja jesień 2015


Adidas oroginals jeremy scott

Jeremy Scott inspirował się także latami 70., okresem, w którym młodzi ludzie zbuntowali się przeciwko szarej rzeczywistości i swój liberalny światopogląd manifestowali za pośrednictwem muzyki oraz kolorowych, zwiewnych strojów - hippisowskim klimacie.

Kolekcję cechują wyraźne nawiązania do sportowego dziedzictwa adidasa. Scott bawi się koszykarskim stylem. Zaprojektował między innymi koszulkę - sukienkę z siatkowej tkaniny z frędzlami na wzór obszernej koszulki do gry w kosza, uszyte z polaru warstwowe spodnie dresowe, czy torebkę w kształcie piłki.

 

For the first drop of the season, adidas Originals by @ITSJEREMYSCOTT looks back to the hippie movement, with psychedelic all over prints.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika adidas Originals (@adidasoriginals)


W jesienno-zimowej kolekcji Jeremiego Scotta dla adidas Originals dostępne są również 3 modele butów – nasycone kolorami, kwieciste Tubular, ZX Flux w psychodeliczne wzory oraz 2 pary słynnych, skrzydlatych Wings: B-Ball oraz Wings 2.0 Mesh.

Więcej modnych hitów na jesień 2015: